Poradnie medyczne


chirurg (61)852 21 53/59
kom. 787 316 431

Rejestracja on-line wspierana przez:rejestracja


 1. O nas
 2. Lekarze
 3. Dermatolog

Dobry dermatolog - skonsultuj problemy skórne z lekarzem specjalistą


Nasza poradnia dermatologiczna Ars Medic w Poznaniu zajmuje się udzielaniem fachowych usług medycznych w zakresie dermatologii, jednej z szerszych dziedzin medycyny. W naszej ofercie innymi znajdują się między świetnej jakości konsultacje dermatologiczne, które są świadczone przez najlepszych specjalistów-lekarzy dermatologów z Poznania. Wykwalifiko-wany personel, nowoczesne rozwiązania i bardzo dobry, fachowy sprzęt medyczny są moc-nymi stronami Ars Medic, która otoczy Cię odpowiednią opieką lekarską i wspomoże dobrą radą. Nasz tani lekarz dermatolog pomoże zdiagnozować oraz szybko wyleczyć choroby i schorzenia skóry, włosów czy paznokci oraz inne zaburzenia, których sygnały widoczne są głównie na skórze (w tym również zmiany nowotworowe).

Sprawdzona poradnia dermatologiczna w mieście Poznań

Jako profesjonalna poradnia dermatologiczna zlokalizowana na terenie miasta Poznań, zajmu-jemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób skóry zarówno u osób dorosłych, jak również u dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Każdy nasz dobry dermatolog udziela fachowych porad w ramach leczenia między innymi chorób łojotokowych (trądziku, łojotokowego zapa-lenia skóry), alergicznych, grzybic skóry i paznokci, schorzeń wirusowych i bakteryjnych skóry, a także chorób włosów (łysienie). Zakres usług świadczonych przez lekarzy dermatologów z naszej poradni dermatologicznej obejmuje zarówno konsultacje specjalistyczne dotyczące schorzeń dermatologicznych, jak również różnego rodzaju zabiegi diagnostyczne.
Umów się na zabieg dermatologiczny już teraz!
Tani lekarz dermatolog z naszej poradni zadba o zdrowie oraz urodę Twojej skóry. Ekspert pomoże Ci uporać się z chorobami skóry, cery, włosów, a także paznokci. Jeżeli dokucza Ci trądzik lub inne dolegliwości skórne, nasz lekarz udzieli Ci fachowej porady i zaleci właściwe leczenie, jeśli takie faktycznie będzie potrzebne. Stan naszej skóry wiele mówi o ogólnym zdrowiu, dlatego warto zadbać o jej urodę i szybko reagować na wszelkie widoczne i niepoko-jące sygnały, które wskazują na jakiekolwiek nieprawidłowości funkcjonowania naszego orga-nizmu. Szybkie rozpoznanie problemów skórnych oraz ich przyczyn może przeprowadzić je-dynie doświadczony i kompetentny lekarz dermatolog.

Skuteczne leczenie problemów skórnych u dobrego dermatologa


Dobry dermatolog wskaże najbardziej odpowiednią dla danego rodzaju skóry czy cery, meto-dę leczenia oraz pomoże dobrać odpowiednie leki czy też właściwe kosmetyki lecznicze. In-dywidualne traktowanie problemów każdego chorego oraz duże doświadczenie naszych eks-pertów to domena i gwarant skuteczności usług poradni dermatologicznej Ars Medic w Po-znaniu. Jeżeli z Twoją skórą dzieje się coś, co Cię niepokoi, zgłoś się do dobrego specjalisty. Zapraszamy na konsultacje u wykwalifikowanego taniego lekarza dermatologa oferowane przez przychodnię Ars Medic Poznań.

Dermatolog

* Lek. med.Krystyna Jarmińska-Lewandowska

godziny przyjęć:poniedziałek 15.30

cena:100 zł.

 

Pracownia USG

 • usg piersi - 100 zł

 • doppler naczyń żylnych i tętniczych - 100 zł

 • echo serca - 150 zł

 • jama brzuszna - 100 zł

 • tarczyca - 100 zł

 • pachy, pachwiny, szyja - 150 zł

 • urologiczne - 100 zł

 • ginekologiczne - 100 zł

 • bioderek - 170 zł

Rejestracja wizyt

Ars Medic

ul. Podgórna 4

61-793 Poznań

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 09.00 - 18.00

soboty: 10.00 - 12.00

Kontakt telefoniczny:

 • (61) 852 81 08

 • (61) 852 21 59

 • (61) 852 21 53

 • kom. 787 316 431

  Napisz do nas

  Pola oznaczone: * Pole obowiązkowe
 *  Nazwisko:
 *  E-mail:
  Treść:

   
Zdjęcie poradni.

  Jak do nas dotrzeć