Poradnie medyczne


chirurg (61)852 21 53/59
kom. 787 316 431

Rejestracja on-line wspierana przez:rejestracja


 1. O nas
 2. Lekarze
 3. Psychiatria

Kompleksowa pomoc psychiatryczna – dobry lekarz psychiatra w Poznaniu


W naszej poradni psychiatrycznej w Poznaniu zajmujemy się diagnozowaniem, leczeniem, jak również profilaktyką różnorodnych zaburzeń psychicznych. Konsultacja u dobrego psychiatry jest wskazana, gdy niepokoi nas własna kondycja psychiczna albo najbliższych osób. Przedłużający się smutek, uczucie przygnębienia, zaburzenia snu, nagła zmiana zainteresowań czy ciągły niepokój – to tylko kilka symptomów, których nie należy lekceważyć i zgłosić się do lekarza psychiatry w naszej poradni, usytuowanej w dogodnym miejscu na obszarze miasta Poznań. Nasz lekarz psychiatra w podejmowanych przez siebie działaniach opiera się na najnowszych wynikach badań z dziedziny medycyny, neurobiologii, psychologii oraz psychiatrii dziecięcej. W prowadzonej przez nas poradni psychiatrycznej potrafimy dokładnie wykryć ryzyko wystąpienia rozlicznych dysfunkcji wieku rozwojowego m.in. takich jak: dysleksja, dysortografia i innych związanych np. ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się.

Renomowana poradnia psychiatryczna w mieście Poznań

Pomoc psychologiczna, którą oferuje nasza poradnia psychiatryczna w Poznaniu opiera się na dokładnej diagnozie, która obejmuje pełną analizę wszystkich funkcji psychomotorycznych oraz języka. Diagnoza ma na celu wykrycie ewentualnych braków i opóźnień lub ryzyka ich wystąpienia. Na podstawie wyników lekarz psychiatra wydaje opinię i/lub ustala szczegółowy i indywidualny plan terapii. Jesteśmy w stanie postawić bardzo wczesną diagnozę, już w pierwszych miesiącach życia, a następnie zaproponować indywidualnie dostosowany do potrzeb pacjenta plan leczenia. Każdy zatrudniony w naszej poradni psychiatra wyjaśnia wszystkie wątpliwości dotyczące rozpoznania i ewentualnej psychoterapii. Proponujemy różnorodne metody leczenia zaburzeń osobowości i innych schorzeń z dziedziny psychiatrii, jednak dobór odpowiedniej terapii zawsze musi być poprzedzony specjalistyczną konsultacją, którą jest w stanie przeprowadzić wyłącznie dobry psychiatra. Rozpoczęcie terapii i zajęć reedukacyjnych zalecanych przez psychiatrę w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, znacznie zwiększa jej skuteczność i szansę zniwelowania istniejących deficytów.

Dobry lekarz psychiatra - wsparcie dla młodzieży


W naszej poradni psychiatrycznej każdy dobry psychiatra jest w stanie pomóc także starszym dzieciom ze słabą motywacją do nauki, z niską samooceną czy też nastolatkom doświadczającym trudności w relacjach z rówieśnikami oraz dorosłymi. Obecnie skala problemów, z jakimi zmagają się nastolatkowie jak naprawdę bardzo duża. Tempo zmian we współczesnym świecie utrudnia zrozumienie wielu zagrożeń, na które narażeni są bardzo młodzi ludzie. Na ogół rodzice nie są w stanie we własnym zakresie odpowiednio reagować i oddziaływać na swoje dorastające dzieci, stąd niezbędna jest fachowa pomoc ze strony doświadczonego i dobrego psychiatry.

Psychatria dzieci i młodzieży

* Dr n. med. Marta Tyszkiewicz-Nwafor

godziny przyjęć:piątek 17.00, sobota 10.00

cena:I wizyta 160 zł, następna wizyta 120 zł.

 

Pracownia USG

 • usg piersi - 100 zł

 • doppler naczyń żylnych i tętniczych - 100 zł

 • echo serca - 150 zł

 • jama brzuszna - 100 zł

 • tarczyca - 100 zł

 • pachy, pachwiny, szyja - 150 zł

 • urologiczne - 100 zł

 • ginekologiczne - 100 zł

 • bioderek - 170 zł

Rejestracja wizyt

Ars Medic

ul. Podgórna 4

61-793 Poznań

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 09.00 - 18.00

soboty: 10.00 - 12.00

Kontakt telefoniczny:

 • (61) 852 81 08

 • (61) 852 21 59

 • (61) 852 21 53

 • kom. 787 316 431

  Napisz do nas

  Pola oznaczone: * Pole obowiązkowe
 *  Nazwisko:
 *  E-mail:
  Treść:

   
Zdjęcie poradni.

  Jak do nas dotrzeć