Poradnie medyczne


chirurg (61)852 21 53/59
kom. 787 316 431

Rejestracja on-line wspierana przez:rejestracja


 1. O nas
 2. Lekarze
 3. Urolog

Wieloprofilowa poradnia urologiczna w mieście Poznań


Poradnia urologiczna Ars Medic, zlokalizowana w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań, prowadzi kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów ze schorzeniami układu moczowego. Na miejscu wykonujemy pełen zakres badań i zabiegów urologicznych oraz endoskopowych, między innymi kamicy dróg moczowych, gruczołu krokowego oraz cewki moczowej. Dobry urolog przyjmujący w specjalistycznej poradni urologicznej Ars Medic w Poznaniu zajmuje się całościowym funkcjonowaniem, wadami patologicznymi oraz schorzeniami układu moczowo-płciowego. Urologia obejmuje leczenie pacjentów obu płci. W przypadku mężczyzn najczęściej spotykane problemy dotyczą wad członka: zbyt krótkiego wędzidełka, leczenia stulejki, zaburzeń prostaty, niektórych postaci impotencji czy też chęci poddania się obrzezaniu. Konsultacja u naszego dobrego lekarza urologa prowadzi do szybkiego wyeliminowania problemów, które pogarszają komfort funkcjonowania i często przyczyniają się do obniżenia samooceny.

Diagnostyka urologiczna: dobry neurolog z miasta Poznań

Wiele osób zupełnie niepotrzebnie unika wizyty w poradni urologicznej z powodu skrępowania. Mimo iż niektórzy borykają się z uciążliwymi problemami z oddawaniem moczu czy odczuwają frustrację z powodu zaburzeń seksualnych – obawiają się zapisania na konsultację do dobrego urologa i odkładają ją na bliżej nieokreślony termin. Tymczasem do tego rodzaju specjalisty z objawami związanymi z układem moczowo-płciowym warto zgłosić się jak najwcześniej, gdyż wiele nieleczonych schorzeń może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych. Tylko dobry lekarz urolog jest w stanie postawić szybką i trafną diagnozę, a co za tym idzie, wdrożyć odpowiedni plan leczenia. Ponadto, mężczyźni po ukończeniu pięćdziesiątego roku życia powinni zgłaszać się do urologa profilaktycznie przynajmniej dwa razy w roku. W naszej specjalistycznej poradni urologicznej działającej w Poznaniu, zapewniamy komfort podczas diagnozowania. Badanie jest proste i nieinwazyjne, a lekarz urolog poprzez umiejętną rozmowę wyjaśnia znaczenie badań oraz zapewnia pacjentowi bezstresową atmosferę. W ten sposób pacjenci odzyskują spokój, a ich myśli skoncentrowane są jedynie na kwestiach zdrowotnych.

Pomoc dobrego lekarza urologa - im wcześniej, tym lepiej


Wykwalifikowany urolog, którego zatrudnia poradnia urologiczna Ars Medic w Poznaniu dołoży wszelkich starań, aby na podstawie właściwej diagnozy dobrać odpowiedni i skuteczny plan leczenia. Pozytywne skutki terapii, którą zaleci urolog mogą znacznie poprawić jakość funkcjonowania pacjenta, a nawet przyczynić się do uratowania jego życia. Należy pamiętać, że jednym z najczęstszych nowotworów występujących u mężczyzn jest rak prostaty. Guz ten rozwija się powoli, niekiedy bezobjawowo, dlatego tak ważne jest jego wczesne wykrycie, w fazie, w której można go skutecznie leczyć. Koniecznie zatem odwiedź naszą poradnię urologiczną!

Zapisz się na wizytę do naszego urologa

Urologia

(zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, uzależnienie od seksu i pornografii, inne zaburzenia)

* Dr n. med. Włodzimierz Krzysztof Madej

godziny przyjęć:poniedziałek 14.30

cena:wizyta 100 zł, USG 100 zł, wizyta+USG 140 zł.

 

Pracownia USG

 • usg piersi - 100 zł

 • doppler naczyń żylnych i tętniczych - 100 zł

 • echo serca - 150 zł

 • jama brzuszna - 100 zł

 • tarczyca - 100 zł

 • pachy, pachwiny, szyja - 150 zł

 • urologiczne - 100 zł

 • ginekologiczne - 100 zł

 • bioderek - 170 zł

Rejestracja wizyt

Ars Medic

ul. Podgórna 4

61-793 Poznań

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 09.00 - 18.00

soboty: 10.00 - 12.00

Kontakt telefoniczny:

 • (61) 852 81 08

 • (61) 852 21 59

 • (61) 852 21 53

 • kom. 787 316 431

  Napisz do nas

  Pola oznaczone: * Pole obowiązkowe
 *  Nazwisko:
 *  E-mail:
  Treść:

   
Zdjęcie poradni.

  Jak do nas dotrzeć