Dobry dermatolog w Poznaniu

Nasza poradnia dermatologiczna Ars Medic w Poznaniu zajmuje się udzielaniem fachowych usług medycznych w zakresie dermatologii, jednej z szerszych dziedzin medycyny. W naszej ofercie innymi znajdują się między świetnej jakości konsultacje dermatologiczne, które są świadczone przez najlepszych specjalistów-lekarzy dermatologów z Poznania. Wykwalifiko-wany personel, nowoczesne rozwiązania i bardzo dobry, fachowy sprzęt medyczny są moc-nymi stronami Ars Medic, która otoczy Cię odpowiednią opieką lekarską i wspomoże dobrą radą. Nasz tani lekarz dermatolog pomoże zdiagnozować oraz szybko wyleczyć choroby i schorzenia skóry, włosów czy paznokci oraz inne zaburzenia, których sygnały widoczne są głównie na skórze (w tym również zmiany nowotworowe). lekarz dermatolog

Sprawdzona poradnia dermatologiczna w mieście Poznań

Jako profesjonalna poradnia dermatologiczna zlokalizowana na terenie miasta Poznań, zajmu-jemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób skóry zarówno u osób dorosłych, jak również u dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Każdy nasz dobry dermatolog udziela fachowych porad w ramach leczenia między innymi chorób łojotokowych (trądziku, łojotokowego zapa-lenia skóry), alergicznych, grzybic skóry i paznokci, schorzeń wirusowych i bakteryjnych skóry, a także chorób włosów (łysienie). Zakres usług świadczonych przez lekarzy dermatologów z naszej poradni dermatologicznej obejmuje zarówno konsultacje specjalistyczne dotyczące schorzeń dermatologicznych, jak również różnego rodzaju zabiegi diagnostyczne. Umów się na zabieg dermatologiczny już teraz! Tani lekarz dermatolog z naszej poradni zadba o zdrowie oraz urodę Twojej skóry. Ekspert pomoże Ci uporać się z chorobami skóry, cery, włosów, a także paznokci. Jeżeli dokucza Ci trądzik lub inne dolegliwości skórne, nasz lekarz udzieli Ci fachowej porady i zaleci właściwe leczenie, jeśli takie faktycznie będzie potrzebne. Stan naszej skóry wiele mówi o ogólnym zdrowiu, dlatego warto zadbać o jej urodę i szybko reagować na wszelkie widoczne i niepoko-jące sygnały, które wskazują na jakiekolwiek nieprawidłowości funkcjonowania naszego orga-nizmu. Szybkie rozpoznanie problemów skórnych oraz ich przyczyn może przeprowadzić je-dynie doświadczony i kompetentny lekarz dermatolog.

Skuteczne leczenie problemów skórnych u dobrego dermatologa

Dobry dermatolog wskaże najbardziej odpowiednią dla danego rodzaju skóry czy cery, meto-dę leczenia oraz pomoże dobrać odpowiednie leki czy też właściwe kosmetyki lecznicze. In-dywidualne traktowanie problemów każdego chorego oraz duże doświadczenie naszych eks-pertów to domena i gwarant skuteczności usług poradni dermatologicznej Ars Medic w Po-znaniu. Jeżeli z Twoją skórą dzieje się coś, co Cię niepokoi, zgłoś się do dobrego specjalisty. Zapraszamy na konsultacje u wykwalifikowanego taniego lekarza dermatologa oferowane przez przychodnię Ars Medic Poznań.

Dermatolog

  * Lek. med.Krystyna Jarmińska-Lewandowska   godziny przyjęć:poniedziałek 15.30 cena:120 zł.
godziny przyjęć * Lek.med. Magda Wachal wtorek 14.30 Cena wizyty 120zł, dermatoskopia 50zł