Dobry dermatolog w Poznaniu

Nasza poradnia dermatologiczna Ars Medic w Poznaniu zajmuje się udzielaniem fachowych usług medycznych w zakresie dermatologii, jednej z szerszych dziedzin medycyny. W naszej ofercie innymi znajdują się między świetnej jakości konsultacje dermatologiczne, które są świadczone przez najlepszych specjalistów-lekarzy dermatologów z Poznania. Wykwalifikowany personel, nowoczesne rozwiązania i bardzo dobry, fachowy sprzęt medyczny w naszym specjalistycznym gabinecie są mocnymi stronami Ars Medic, która otoczy Cię odpowiednią opieką lekarską i wspomoże dobrą radą. Nasz tani lekarz dermatolog pomoże zdiagnozować oraz szybko wyleczyć choroby i schorzenia skóry, włosów (np. powodujące nadmierne wypadanie włosów) czy paznokci oraz inne zaburzenia, których sygnały widoczne są głównie na skórze (w tym również zmiany nowotworowe).

UMÓW WIZYTĘ

Dermatolog z Poznania wykonujący dermatoskopię

Sprawdzona poradnia dermatologiczna w mieście Poznań

Jako profesjonalna poradnia dermatologiczna zlokalizowana na terenie miasta Poznań, zajmujemy się kompleksową diagnostyką (ocena znamion i zmian skórnych) i leczeniem chorób skóry zarówno u osób dorosłych, jak również u dzieci w wieku od 0 do 18 lat. Każdy nasz dobry dermatolog udziela fachowych porad w ramach leczenia między innymi chorób łojotokowych (trądziku, łojotokowego zapalenia skóry), alergicznych, grzybic skóry i paznokci, schorzeń wirusowych i bakteryjnych skóry, a także chorób włosów (łysienie). Zakres usług świadczonych przez lekarzy dermatologów z naszej poradni dermatologicznej obejmuje zarówno konsultacje specjalistyczne dotyczące schorzeń dermatologicznych, jak również różnego rodzaju zabiegi diagnostyczne. Umów się na zabieg dermatologiczny już teraz! Tani lekarz dermatolog z naszej poradni zadba o zdrowie oraz urodę Twojej skóry. Ekspert pomoże Ci uporać się z chorobami skóry, cery, włosów, a także paznokci. Jeżeli dokucza Ci trądzik lub inne dolegliwości skórne, nasz lekarz udzieli Ci fachowej porady i zaleci właściwe leczenie, jeśli takie faktycznie będzie potrzebne. Stan naszej skóry wiele mówi o ogólnym zdrowiu, dlatego warto zadbać o jej urodę i szybko reagować na wszelkie widoczne i niepokojące sygnały, które wskazują na jakiekolwiek nieprawidłowości funkcjonowania naszego organizmu. Szybkie rozpoznanie problemów skórnych oraz ich przyczyn może przeprowadzić je-dynie doświadczony i kompetentny lekarz dermatolog.

UMÓW WIZYTĘ

Skuteczne leczenie problemów skórnych u dobrego dermatologa

Dobry dermatolog wskaże najbardziej odpowiednią dla danego rodzaju skóry czy cery, metodę leczenia oraz pomoże dobrać odpowiednie leki czy też właściwe kosmetyki lecznicze. Indywidualne traktowanie problemów każdego chorego oraz duże doświadczenie naszych ekspertów to domena i gwarant skuteczności usług poradni dermatologicznej Ars Medic w Po-znaniu. Jeżeli z Twoją skórą dzieje się coś, co Cię niepokoi, zgłoś się do dobrego specjalisty. Zapraszamy na konsultacje u wykwalifikowanego taniego lekarza dermatologa oferowane przez przychodnię Ars Medic Poznań.

Dermatolog

  * Lek. med.Krystyna Jarmińska-Lewandowska   godziny przyjęć:poniedziałek 15.30 cena:120 zł.
godziny przyjęć * Lek.med. Magda Wachal wtorek 14.30 Cena wizyty 120zł, dermatoskopia 50zł