Dobry lekarz endokrynolog – Ars Medic Poznań

Poradnia Ars Medic zajmuje się świadczeniem prywatnych usług lekarskich z wielu dziedzin medycyny. Fachowy sprzęt oraz nowoczesne rozwiązania i metody leczenia są naszą mocną stroną. Jeżeli szukasz dobrego lekarza endokrynologa w Poznaniu, znajdziesz go w naszej poradni. W ofercie Ars Medic, prowadzącej profesjonalną poradnię endokrynologiczną, znajdują się najważniejsze badania specjalistyczne, w tym USG tarczycy. Lekarz pomoże Ci zdiagnozować oraz wyleczyć m.in. zaburzenia działania gruczołu tarczycy. Nasz dobry endokrynolog ma wieloletnie doświadczenie w walce z torbielami tarczycy, nieprawidłowościami hormonalnymi, a także niedoczynnością i nadczynnością tegoż gruczołu. Jego sprawne funkcjonowanie jest bardzo ważne dla zachowania równowagi organizmu, prawidłowego metabolizmu oraz niezbędne do życia, dlatego konsultacje endokrynologiczne u odpowiedniego lekarza endokrynologa okazują się tak ważne.

Pełnoprofilowa poradnia endokrynologiczna

Jako doświadczona i pełnoprofilowa poradnia endokrynologiczna zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu na terenie miasta Poznań, prowadzimy kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób układu podwzgórzowo-przysadkowego, tarczycy, gonad, przytarczyc, a także kory i rdzenia nadnerczy. W naszej poradni endokrynologicznej istnieje możliwość wykonania profesjonalnego badania ultrasonograficznego tarczycy, a także tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. W razie potrzeby, nasz wykwalifikowany lekarz endokrynolog jest w stanie zlecić również przeprowadzenie biopsji cienkoigłowej. Poza leczeniem najczęstszych chorób tarczycy i układu podwzgórzowo-przysadkowego, poradnia endokrynologiczna Ars Medic z Poznania zajmuje się wieloletnią obserwacją specjalistyczną pacjentów z przewlekłymi, dość rzadko występującymi schorzeniami endokrynologicznymi. Nasz dobry lekarz endokrynolog realizuje ponadto leczenie hormonalne u pacjentów w każdym wieku, w tym również u dzieci i młodzieży po zabiegach neurochirurgicznych oraz onkologicznych.

Endokrynolog Poznań – kompleksowa pomoc w Twoim mieście

Przysadka mózgowa i tarczyca to ważne narządy. Jeśli nie działają prawidłowo, funkcjonowanie całego organizmu ulega poważnemu zaburzeniu, co jest bardzo niebezpieczne i może nieść za sobą poważne skutki zdrowotne. Istotne jest, aby w razie zauważenia jakichś zmian w funkcjonowaniu organizmu, nie wykluczać możliwości dolegliwości endokrynologicznych i podjąć decyzję o wizycie w profesjonalnej poradni. Dobry lekarz endokrynolog pomoże zdiagnozować problem i powziąć odpowiednie działania w przypadku między innymi chorób tarczycy (torbiele, wole, nadczynność, niedoczynność, choroba Hashimoto), nadnerczy (guzki, nadczynność, niedoczynność, nadciśnienie hormonalne), przysadki (guzki, nadczynność, niedoczynność, hyperprolaktynemia). Zapisz się na wizytę do naszego endokrynologa:

Endokrynolog

(choroby tarczycy, usg tarczycy, itp.)

* dr n. med. Magdalena Wojewoda- Korbelak godziny przyjęć:wtorek 17.00, środa 14.00 cena:150 zł, wizyta + usg – 150 zł.