Endokrynologia Poznań

Poradnia Ars Medic zajmuje się świadczeniem prywatnych usług lekarskich z wielu dziedzin medycyny. Fachowy sprzęt oraz nowoczesne rozwiązania i metody leczenia są naszą mocną stroną. Jeżeli szukasz dobrego lekarza endokrynologa w Poznaniu, znajdziesz go w naszej poradni.

W ofercie Ars Medic, prowadzącej profesjonalną poradnię endokrynologiczną, znajdują się najważniejsze specjalistyczne badania, w tym USG tarczycy. Lekarz pomoże Ci zdiagnozować oraz wyleczyć m.in. zaburzenia działania gruczołu tarczycy. Nasz dobry endokrynolog ma wieloletnie doświadczenie w walce z torbielami tarczycy, nieprawidłowościami hormonalnymi, a także niedoczynnością i nadczynnością tegoż gruczołu. Jego sprawne funkcjonowanie jest bardzo ważne dla zachowania równowagi organizmu, prawidłowego metabolizmu oraz niezbędne do życia, dlatego konsultacja endokrynologiczna u odpowiedniego lekarza endokrynologa okazuje się tak ważna.

UMÓW WIZYTĘ

Pełnoprofilowa poradnia endokrynologiczna

Jako doświadczona i pełnoprofilowa poradnia endokrynologiczna zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu na terenie miasta Poznań, prowadzimy kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób układu podwzgórzowo-przysadkowego, tarczycy, gonad, przytarczyc, a także kory i rdzenia nadnerczy. W naszej poradni endokrynologicznej istnieje możliwość wykonania profesjonalnego badania ultrasonograficznego tarczycy, a także tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. W razie potrzeby, nasi wykwalifikowani endokrynolodzy w Poznaniu są w stanie zlecić również przeprowadzenie biopsji cienkoigłowej.

Poza leczeniem najczęstszych chorób tarczycy i układu podwzgórzowo-przysadkowego, poradnia endokrynologiczna Ars Medic z Poznania zajmuje się wieloletnią obserwacją specjalistyczną pacjentów z przewlekłymi, dość rzadko występującymi schorzeniami endokrynologicznymi. Nasz dobry lekarz endokrynolog realizuje ponadto leczenie hormonalne u pacjentów w każdym wieku, w tym również u dzieci i młodzieży po zabiegach neurochirurgicznych oraz onkologicznych.

Dobry endokrynolog Poznań – kompleksowa pomoc w Twoim mieście

Przysadka mózgowa i tarczyca to ważne narządy. Jeśli nie działają prawidłowo, funkcjonowanie całego organizmu ulega poważnemu zaburzeniu, co jest bardzo niebezpieczne i może nieść za sobą poważne skutki zdrowotne. Istotne jest, aby w razie zauważenia jakichś zmian w funkcjonowaniu organizmu, nie wykluczać możliwości dolegliwości endokrynologicznych i podjąć decyzję o wizycie w profesjonalnej poradni. Dobry lekarz endokrynolog pomoże zdiagnozować problem i powziąć odpowiednie działania w przypadku między innymi chorób tarczycy (torbiele, wole, nadczynność, niedoczynność, choroba Hashimoto), nadnerczy (guzki, nadczynność, niedoczynność, nadciśnienie hormonalne), przysadki mózgowej (guzki, nadczynność, niedoczynność, hyperprolaktynemia).

UMÓW WIZYTĘ

Zapisz się na wizytę do naszego endokrynologa:

Endokrynologia

(konsultacja endokrynologiczna, choroby tarczycy, usg, itp.)

* dr n. med. Magdalena Wojewoda godziny przyjęć:cena:200 zł, wizyta + usg – 200 zł.