Poradnia kardiologiczna Poznań

Siedzący tryb życia, palenie papierosów, źle zbilansowana dieta to tylko niektóre z czynników, mających znaczący wpływ na rozwój chorób serca i układu naczyniowego. Wrogiem współczesnego człowieka jest także stres, który stał się naszym nieodłącznym towarzyszem na co dzień. Choroby cywilizacyjne, do których zaliczają się schorzenia kardiologiczne, przestały być wyłącznie domeną grup zaawansowanych wiekowo i coraz częściej dotykają osoby młode. Dlatego tak ważna jest profilaktyka oraz szybkie reagowanie w razie wystąpienia pierwszych niepokojących objawów. Dobrą wiadomością jest to, że, zarówno w przypadku chorób serca, jak i innych dolegliwości dotyczących układu krążenia, współczesna kardiologia oferuje wiele skutecznych metod leczenia.

Specjalistyczna poradnia kardiologiczna w przychodni Ars Medic zapewnia kompleksową pomoc w zakresie profilaktyki i leczenia różnych schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Przyjmujący w naszej placówce lekarz-kardiolog to wykwalifikowany ekspert z długim stażem, który pomógł już wielu pacjentom wrócić do zdrowia. Mieścimy się w centrum Poznania, dlatego łatwo nas znajdziesz i dojedziesz do nas wygodnie z różnych części miasta.

UMÓW WIZYTĘ

Oferujemy diagnostykę, profilaktykę, wsparcie medyczne i leczenie w zakresie wielu schorzeń układu krwionośnego dorosłych i dzieci. Wśród nich, m.in.:

 • choroba wieńcowa związana z niedokrwiennością serca,
 • nadciśnienie tętnicze oraz zawały (profilaktyka),
 • problemy miażdżycowe oraz przewlekła niewydolność serca,
 • dusznica bolesna,
 • niewydolność naczyń wieńcowych,
 • arytmia serca oraz migotanie przedsionków,
 • komorowe oraz nadkomorowe zaburzenia w rytmie pracy serca,
 • wady serca oraz układu zastawkowego,
 • częstoskurcz napadowy,
 • niewydolność bądź niedokrwienność,
 • choroby aorty i naczyń obwodowych,
 • choroby serca, takie jak kołatanie, duszność czy bóle w klatce piersiowej.

Nasze gabinety lekarskie to przyjazne pacjentom przestrzenie zaopatrzone w najlepszy sprzęt medyczny. Dzięki temu jesteśmy w stanie zrealizować trafną i skuteczną diagnostykę. Wykonasz u nas kompleksowe badania. Wśród aparatury pomiarowej Ars Medic znajdziesz: EKG stacjonarne i holter oraz nowoczesny echokardiograf, służący do przeprowadzenia pomiaru, który potocznie nosi nazwę „echo serca”. Dostępne w Ars Medic przenośne EKG to urządzenie nowej generacji, które zabierzesz ze sobą do domu w celu określenia precyzyjnych pomiarów dobowych rytmu serca. Ponadto wykonujemy także próbę wysiłkową, scyntygrafię oraz koronarografię. Każde badanie jest przeprowadzane, a jego wynik interpretowany, przez fachowca-kardiologa. Dzięki odpowiedniej jakości tych badań jesteśmy w stanie postawić trafną diagnozę i jeszcze precyzyjniej dobrać kurację, która skutkuje bardzo dobrymi efektami oraz znacząco podnosi jakość życia pacjentów.

UMÓW WIZYTĘ

Zdrowe serce trzymane przez lekarza kardiologa, który zajmuje się leczeniem chorób serce w przychodni kardiologicznej Ars Medic Poznań

Kardiolog Poznań

Jako prywatna poradnia kardiologiczna oferujemy specjalistyczne usługi medyczne na najwyższym poziomie. Tutaj umówisz się na wizytę u wykwalifikowanego kardiologa, który w atmosferze życzliwości przeprowadzi rozmowę i odpowie na nurtujące Cię pytania. Konsultacja kardiologiczna obejmuje profilaktykę i leczenie wad oraz schorzeń układu sercowo-naczyniowego. W Ars Medic zapiszesz się do lekarza, który pomoże Ci konkretnie rozpoznać, co dzieje się z Twoim organizmem oraz powrócić do zdrowia lub zapobiec problemom. Aby tak mogło się stać, oprócz wywiadu, kardiolog zazwyczaj musi przeprowadzić szereg różnych badań. Jest to konieczne do prawidłowego zdiagnozowania problemu, gdyż często objawy są niejednoznaczne i mogą wskazywać na różne choroby układu krążenia. Jednak doświadczony lekarz będzie w stanie skrócić diagnostykę do niezbędnego minimum i szybko określić przyczynę oraz dobrać właściwe metody pracy. Nasz specjalista gwarantuje selektywną diagnozę kardiologiczną oraz pełną pomoc.

UMÓW WIZYTĘ

Kompleksowa diagnostyka kardiologiczna

Nasza renomowana poradnia kardiologiczna Ars Medic w Poznaniu oferuje także usługi kardiologa dziecięcego. Wszystkie konsultacje, w których biorą udział najmłodsi, przeprowadzamy w życzliwej atmosferze. Wiemy, jakie to stresujące doświadczenie dla dziecka, dlatego dbamy o jego komfort.

Bez względu na to, czy podejrzewasz u siebie nadciśnienie, miażdżycę, czy inne schorzenia upośledzające swobodny przepływ krwi, zgłoś się do nas i umów na wizytę do wykwalifikowanego lekarza, który pomógł wielu pacjentom. Wykonamy dla Ciebie kompleksową diagnostykę: EKG spoczynkowe, badanie przy pomocy holtera, próbę wysiłkową i dużo więcej. Nasz cennik jest przyjazny pacjentom i wyróżnia się na tle konkurencji. Nasza poradnia kardiologiczna w Poznaniu dysponuje wszelkim niezbędnym, zaawansowanym technologicznie sprzętem medycznym, a także wykwalifikowaną kadrą lekarzy. Wady serca, które są uwarunkowane genetycznie, jesteśmy w stanie wykryć oraz skutecznie leczyć nawet u małych dzieci. Umów wizytę u kardiologa Ars Medic!

* dr n.med. Magdalena Janus godziny przyjęć: środa 15.00 cena:wizyta+echo serca 350 zł, wizyta 250 zł, echo serca 350 zł