Dobry laryngolog w mieście Poznań

Nasza poradnia laryngologiczna Ars Medic w Poznaniu świadczy rozmaite usługi medyczne, w tym również wszechstronną pomoc laryngologiczną. Specjaliści tej dziedziny medycyny zajmują się nie tylko diagnozowaniem oraz leczeniem wszelakich chorób i schorzeń dróg od-dechowych czy uszu, ale również szeroko rozumianą profilaktyką zdrowotną. Dobry laryngo-log z Poznania pomoże wykryć oraz wyleczyć choroby uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, tcha-wicy, oskrzeli, szyi, a także narządów związanych z odbieraniem bodźców zmysłowych (słu-chu, równowagi, węchu i smaku). Warto pamiętać, że wiele chorób laryngologicznych charak-teryzuje się powolnym rozwojem, co skutkuje wielofazowym nasilaniem się i narastaniem ob-jawów. Odpowiedni lekarz laryngolog z Ars Medic Poznań pomoże szybko rozwiązać pro-blem układu oddechowego oraz narządów słuchu.

Profesjonalna poradnia laryngologiczna

Jako profesjonalna poradnia laryngologiczna z dogodną lokalizacją na terenie miasta Poznań, świadczymy szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych skierowanych zarówno do osób dorosłych, jak również do dzieci i młodzieży. Poza diagnostyką zaburzeń słuchu, nasi lekarze laryngolodzy zajmują się także rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób węchu. Wszystkie badania są przeprowadzane w naszej poradni laryngologicznej przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu, a w razie potrzeby uzupełniane o badania endoskopowe i/lub kom-pleksową diagnostykę obrazową. Każdy nasz dobry lekarz laryngolog zajmuje się ponadto kwalifikowaniem do leczenia operacyjnego wszystkich schorzeń uszu oraz górnych dróg od-dechowych.

Kompleksowe i nowoczesne usługi medyczne w Poznaniu

To, co wyróżnia nas w sposób szczególny spośród innych poradni laryngologicznych na tere-nie miasta Poznań, to bardzo dobry nowoczesny sprzęt diagnostyczny, w który wyposażyli-śmy gabinety naszych lekarzy laryngologów oraz postępowe rozwiązania oparte na nowych odkryciach medycznych. Nasze usługi laryngologiczne odznaczają się kompleksowością i fachowością. Nasza oferta obejmuje najnowocześniejsze badania audiologiczne, endoskopo-we oraz obrazowe, dzięki którym lekarz będzie w stanie szybko postawić trafną diagnozę oraz sprawnie rozpocząć właściwie ukierunkowane leczenie.

Nie odkładaj diagnozy u dobrego laryngologa

Zapraszamy do naszej poradni laryngologicznej usytuowanej na terenie miasta Poznań wszystkich tych, którzy zauważyli u siebie któreś z niżej wymienionych objawów: ból lub uczucie zatkania ucha/uszu, niedosłuch, chrapanie, osobliwe wydzieliny i krwawienia z uszu lub nosa, trudności w oddychaniu (w tym oddychanie ustami), zapalenie zatok, wyczuwalny guz lub niedowłady w obrębie głowy lub szyi, jak również inne sygnały, mogące wskazywać na dolegliwości laryngologiczne. Polecamy skuteczną pomoc ze strony doświadczonego i dobrego laryngologa.

Laryngolog

* lek.med. Anna Leda-Kowalczyk

godziny przyjęć: wtorek, środa, czwartek, piątek 15.30.

cena:130 zł.