Chirurg naczyniowy – Poznań

Właściwa drożność naczyń krwionośnych to jedna z podstaw prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Specjalistą, odpowiadającym za utrzymanie drożności żył i tętnic jest chirurg naczyniowiec. W Ars Medica w Poznaniu wykonujemy kompleksowe leczenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, prócz operacyjnego leczenia serca.

Przyczyną niewłaściwej drożności tętnic jest jest zwężenie ich światła. Skutkiem takiej sytuacji jest nieprawidłowe ukrwienie naszego organizmu, a konsekwencjami mogą być m.in. zawały serca, udary mózgu oraz inne poważne choroby, u źródeł których leżą zakrzepy. Chirurgia naczyniowa jest więc niezwykle istotną dziedziną medycyny, a lekarze zajmujący się tą specjalizacją przeprowadzają w naszej poradni wiele zabiegów, które mogą uratować i ratują ludzkie życie. Podstawowym celem zabiegów i leczenia operacyjnego w chirurgii naczyniowej jest udrożnienie naczyń krwionośnych i limfatycznych (embolektomia). Poszerzenie światła naczyń krwionośnych, usunięcie patologicznych zmian, takich jak tętniaki itp., poszerzanie naczyń czy wstawianie protez naczyniowych – lista zabiegów i metod leczenia niedrożności naczyń jest niezwykle szeroka, zaś nasi pacjenci mogą mieć całkowitą pewność, że w naszej poradni przeprowadzi je doświadczony lekarz naczyniowiec, cieszący isę wielkim autorytetem w tej dziedzinie.

Lekarz naczyniowiec

Dążąc do zapewnienia najwyższych standardów usług medycznych, oferujemy nie tylko zabiegi wykonywane przez doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej. Wykonujemy także precyzyjne i nieinwazyjne badania drożności żył i tętnic, takie jak USG Dopplera. Dzięki niemu, nawet drobie zmiany w drożności naczyń krwionośnych mogą zostać bezbłędnie rozpoznane i skutecznie wyleczone.

Chirurgia

* Dr n. med. Krzysztof Wachal

godziny przyjęć:wtorek 13.30, środa 18.00, piątek 13.30

cena:100 zł, wizyta+doppler 170 zł.

Zobacz pełny cennik