Psychiatra dziecięcy Poznań – profilaktyka i leczenie

Bycie na bieżącą z najnowszymi wynikami badań z obszaru psychiatrii, psychologii, jak też neurobiologii, pozwala nam zapewnić najmłodszym pacjentom wyjątkowo skuteczną pomoc.

Nasz psychiatra dziecięcy specjalizuje się zarówno w diagnozie i leczeniu zaburzeń psychicznych, jak również przeprowadzić może ich profilaktykę.

Podczas wizyty pacjent zostanie poddany diagnozie, która pozwoli ustalić występujące bądź możliwe do wystąpienia dysfunkcje. Lekarz przygotowany jest do pracy z dziećmi w każdym wieku – także w początkowych miesiącach ich życia. Dzięki temu w przypadku możliwości powstania jakichkolwiek zaburzeń, odpowiednio wcześnie wprowadzony zostanie właściwy plan terapii.

UMÓW WIZYTĘ

Psychiatra dziecięcy: kompleksowa pomoc w Poznaniu

Świadczona przez nas pomoc psychologiczna dotyczyć może typowych dla poszczególnych etapów rozwoju dziecka dysfunkcji, które wpływać mogą na jego samoocenę, jak również na relacje z rówieśnikami oraz osobami dorosłymi. Oferujemy także profesjonalne wsparcie w przypadku problemów z uczeniem się, jak i wykrywamy ryzyko pojawienia się tego typu deficytów rozwojowych jak dyslekcja bądź dysortografia.

Zadbaj o zdrowy i prawidłowy rozwój swojego dziecka razem z nami! Odwiedź Ars Medic w Poznaniu!

Psychatria dzieci i młodzieży

* Dr n. med. Marta Tyszkiewicz-Nwafor

godziny przyjęć:czwartek 9.00,

cena:pierwsza wizyta 350 zł, następna – 220 zł