Dobry dermatolog Poznań

Umów wizytę online

Witamy na stronie kliniki Ars Medic, której jednym z oddziałów jest poradnia dermatologiczna. Od wielu lat przyjmujemy pacjentów w samym centrum Poznania – na ul. Podgórnej. Świadczymy fachowe usługi medyczne, a dermatologia (także estetyczna) to jedna z dziedzin medycyny, którą się zajmujemy. Pomogliśmy już tysiącom pacjentów z problemami skórnymi. Zespół naszych dermatologów składa się wyłącznie z dobrych i polecanych fachowców. Lekarze przyjmujący w Ars Medic to specjaliści najwyższej klasy z bogatym doświadczeniem i rozległą wiedzą. Oferujemy konsultacje dermatologiczne w gabinetach wyposażonych w bardzo dobry, nowoczesny sprzęt oraz innowacyjne rozwiązania. W Ars Medic poczujesz, że otacza Cię profesjonalna opieka lekarska oraz personel, któremu możesz zaufać. Każdy specjalista pracujący w naszej klinice to renomowany dermatolog. Bez względu na to, co jest Twoim problemem: choroby skóry, schorzenia włosów, paznokci czy inne zaburzenia (w tym również zmiany nowotworowe), które dają objawy na skórze lub zewnętrznych błonach śluzowych, zapraszamy do nas, gdzie staranny wywiad pozwoli dobrać najskuteczniejszą formę leczenia. Gabinet naszej kliniki to miejsce, w którym znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

Dermatolog z Poznania wykonujący dermatoskopię

Sprawdzona poradnia dermatologiczna w mieście Poznań

Jako dobrze wyposażona, specjalistyczna poradnia dermatologiczna przeprowadzamy kompleksową diagnostykę i leczenie chorób skóry u dorosłych i u dzieci w każdym wieku (także niemowląt). U nas wykonasz badania znamion, brodawek i zmian skórnych. Na pierwszym miejscu stawiamy pacjenta i jego komfort, dlatego dbamy o dobrą i przyjazną atmosferę. Na wstępnej konsultacji każdy lekarz dermatolog przeprowadza wywiad, dzięki któremu jest w stanie postawić trafną diagnozę. Niektóre ze schorzeń, z którymi zgłaszają się do nas pacjenci to:

  • choroby łojotokowe (trądzik, łojotokowe zapalenie naskórka);
  • choroby alergiczne;
  • grzybice twarzy, ciała, dłoni i stóp;
  • zakażenia wirusowe i bakteryjne;
  • choroby skóry włosów (np. łysienie);
  • atopowe zapalenie skóry;
Oprócz konsultacji specjalistycznych oferujemy także różnego rodzaju zabiegi diagnostyczne przeprowadzane przez wykwalifikowanych lekarzy dermatologów. Przed przypisaniem kuracji lub wykonaniem zabiegu lekarz dermatolog z Ars Medic zawsze udziela pacjentowi wyczerpującej informacji i chętnie odpowiada na zadawane pytania. Możesz umówić się także na wizytę, podczas której przyjmie Cię:
  • alergolog;
  • wenerolog;
  • lekarz medycyny estetycznej.
Stan cery i włosów wiele mówi o tym, co dzieje się wewnątrz organizmu, dlatego warto reagować szybko na pierwsze niepokojące objawy i nie bagatelizować ich. Z drugiej strony występujące miejscowo ogniska chorobowe nie pozostają obojętne dla reszty ciała. Mając świadomość obu zależności, dobrze jest zgłosić się niezwłocznie do specjalisty, który prawidłowo zdiagnozuje problem, jego przyczynę i dobierze kompleksową kurację. Pielęgnacja skóry, włosów i paznokci jest nie tylko dbaniem o urodę. Często jest to zaledwie element bardziej skomplikowanego problemu, który warto rozwiązać dla poprawy ogólnego stanu zdrowia i samopoczucia. Warto w takim przypadku zaufać dobremu lekarzowi dermatologowi. U nas otrzymasz także fachową poradę i wyczerpujące informacje dotyczące Twojego schorzenia. Przywrócimy skórze zdrowie i piękno.
Nasz specjalistyczny gabinet dermatologiczny w Poznaniu to miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie podczas całej wizyty. Wszystkie dane personalne oraz informacje są chronione i odpowiednio zabezpieczone.

Skuteczne leczenie problemów skórnych u dobrego dermatologa

Duże doświadczenie ekspertów Ars Medic w zakresie dermatologii pozwala na profesjonalną ocenę stanu skóry i jej typu oraz dobranie właściwego postępowania. Każdy współpracujący z nami lekarz potrafi zadziałać wielopoziomowo, a zatem fachowo doradzić zarówno preparaty stosowane zewnętrznie, jak i środki doustne. Istotne jest także diagnozowanie. Dlatego oferujemy również dokładne badanie pieprzyków oraz znamion. Badania wykonujemy profesjonalnym i precyzyjnym dermatoskopem, który pozwala szczegółowo obejrzeć i ocenić znamiona. A jeśli interesuje Cię medycyna estetyczna – doskonale trafiłeś. Zapytaj nas o lekarza, który specjalizuje się w tej dziedzinie i zapisz się na interesujący Cię zabieg.
Indywidualne podejście do każdego pacjenta i bogata, specjalistyczna wiedza medyków z Ars Medic z Poznania to cechy rozpoznawalne naszej kliniki. Jeżeli z Twoją skórą dzieje się coś, co Cię niepokoi, zgłoś się do dobrego specjalisty. Odpowiednio wcześnie podjęte leczenie trwa krócej i jest łagodniejsze. Dlatego nie zwlekaj i przyjdź do nas po fachową poradę oraz leczenie, które zapewni Ci pełne zdrowie. Wybierz odpowiedni dla siebie termin i umów się na wizytę do dobrego dermatologa wygodnie, bez kolejek.

Zapraszamy do kontaktu.

Umów wizytę online

Dermatolog

 
godziny przyjęć * Cena wizyty: