Poradnia laryngologiczna Poznań

Umów wizytę online

Nasza poradnia laryngologiczna Ars Medic w Poznaniu świadczy rozmaite usługi medyczne, w tym również wszechstronną pomoc w leczeniu chorób między innymi gardła i krtani. Specjaliści tej dziedziny medycyny zajmują się nie tylko diagnozowaniem oraz leczeniem wszelakich chorób i schorzeń dróg oddechowych czy uszu, ale również szeroko rozumianą profilaktyką zdrowotną. Dobry laryngolog z Poznania pomoże wykryć oraz wyleczyć choroby uszu, nosa, zatok, gardła, krtani, tchawicy, oskrzeli, szyi, a także narządów związanych z odbieraniem bodźców zmysłowych (słuchu, równowagi, węchu i smaku). Warto pamiętać, że wiele chorób z tej dziedziny charakteryzuje się powolnym rozwojem, co skutkuje wielofazowym nasilaniem się i narastaniem objawów. Odpowiedni lekarz laryngolog z Ars Medic Poznań pomoże szybko rozwiązać problem układu oddechowego oraz narządów słuchu.

Profesjonalna poradnia laryngologiczna

Jako profesjonalna poradnia z dogodną lokalizacją na terenie miasta Poznań, świadczymy szeroki zakres specjalistycznych usług medycznych skierowanych zarówno do osób dorosłych, jak również do dzieci i młodzieży. Poza diagnostyką zaburzeń słuchu, nasi lekarze zajmują się także rozpoznawaniem oraz leczeniem chorób węchu. Wszystkie badania są przeprowadzane w naszej poradni przy zastosowaniu najwyższej jakości sprzętu, a w razie potrzeby uzupełniane o badania endoskopowe i/lub kompleksową diagnostykę obrazową. Każdy nasz dobry lekarz laryngolog zajmuje się ponadto kwalifikowaniem do leczenia operacyjnego wszystkich schorzeń uszu oraz górnych dróg oddechowych. Otoskop, Badanie Słuchu

Kompleksowe i nowoczesne usługi medyczne w Poznaniu

To, co wyróżnia nas w sposób szczególny spośród innych poradni na terenie miasta Poznań, to bardzo dobry nowoczesny sprzęt diagnostyczny, w który wyposażyliśmy gabinety naszych lekarzy oraz postępowe rozwiązania oparte na nowych odkryciach medycznych. Nasze usługi odznaczają się kompleksowością i fachowością. Nasza oferta obejmuje najnowocześniejsze badania audiologiczne, endoskopowe oraz obrazowe, dzięki którym lekarz będzie w stanie szybko postawić trafną diagnozę oraz sprawnie rozpocząć właściwie ukierunkowane leczenie.

Nie odkładaj diagnozy u dobrego laryngologa

Zapraszamy do naszej poradni laryngologicznej usytuowanej na terenie miasta Poznań wszystkich tych, którzy zauważyli u siebie któreś z niżej wymienionych objawów: ból lub uczucie zatkania ucha/uszu, niedosłuch, chrapanie, osobliwe wydzieliny i krwawienia z uszu lub nosa, trudności w oddychaniu (w tym oddychanie ustami), zapalenie zatok, wyczuwalny guz lub niedowłady w obrębie głowy lub szyi, jak również inne sygnały, mogące wskazywać na dolegliwości laryngologiczne.

Polecamy skuteczną pomoc ze strony doświadczonego i dobrego laryngologa.

Umów wizytę online

Laryngolog