Ginekolog prof. dr hab. n. med. Jacek Koźlik

Specjalizacja: Ginekolog

Godziny przyjęć: wtorek 15.30

Cennik: wizyta 300 zł, wizyta+USG 300 zł

Telefon: (61) 852 81 08

Opis:

Profesor Uniwersytetu Medycznego dr hab. Jacek Koźlik, posiadający specjalizację ginekologa położnika, może pochwalić się ogromnym doświadczeniem w swojej pracy zawodowej. Pomimo rozległej wiedzy medycznej, nieustannie poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Zdobyta wiedza pozwala mu na przeprowadzanie specjalistycznych zabiegów z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, jak i innowacyjnych metod leczenia. Ginekolog Jacek Koźlik pełni obecnie funkcję Ordynatora Oddziału Ginekologii i Położnictwa w szpitalu im. F. Raszei, który mieści się na terenie Poznania. Wieloletnia praca w szpitalu to między innymi realizacja skomplikowanych operacji z wykorzystaniem endoskopu, jak i drogą brzuszną, ale także operacji uroginekologicznych oraz onkologicznych.

Ginekolog Dr hab. Jacek Koźlik, pracując w klinice, oferuje szeroki zakres usług medycznych, do których zaliczyć należy:

  • diagnozę i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych,
  • wykonywanie ultrasonografii przezpochwowej oraz brzusznej,
  • wsparcie pacjentki w trakcie ciąży,
  • przeprowadzanie kwalifikacji do specjalistycznych zabiegów oraz operacji,
  • diagnoza oraz leczenie problemów związanych z nietrzymaniem moczu u kobiet,
  • kompleksowe leczenie niepłodności,
  • zabiegi antykoncepcyjne,
  • diagnoza oraz leczenie zaburzeń menopauzy.

Ginekologia należy do bardzo szerokiej dziedziny medycyny ukierunkowanej przede wszystkim na diagnozowanie oraz leczenie problemów związanych z żeńskim układem płciowym. Do podstawowych zadań ginekologów należy zaliczyć leczenie problemów z niepłodnością, chorób nowotworowych żeńskich narządów płciowych, nieregularnych cykli miesiączkowych czy zaburzeń hormonalnych mających wpływ na płodność, miesiączkowanie czy przebieg menopauzy. Jednocześnie ginekologia jest także gałęzią zajmującą się szeroko pojętym wsparciem pacjentów, w tym chociażby prowadzeniem ciąży czy ogólnym planowaniem rodziny. Dodatkowo ginekologia to również antykoncepcja, w tym wykonywanie specjalistycznych zabiegów antykoncepcyjnych. Ginekologia funkcjonuje w parze z położnictwem. Obie te dziedziny zazębiają się przede wszystkim podczas opieki nad przebiegiem ciąży.