Klinika chorób zakaźnych Poznań

Umów wizytę online

Niektóre choroby zakaźne mogą mieć poważne konsekwencje dla naszego organizmu. Warto o tym pamiętać, jednocześnie przestrzegając profilaktyki oraz unikając czynników ryzyka. Podstawową przyczyną chorób zakaźnych u ludzi są bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje, ale także produkty o toksycznym charakterze lub pasożyty. Znajdująca się w naszej klinice poradnia chorób zakaźnych, dzięki wiedzy i doświadczeniu pracujących tu hepatologów, oferuje skuteczne i bezpieczne leczenie wielu groźnych dolegliwości. Nasza klinika specjalizuje się w leczeniu m.in. zapalenia wątroby typu B i C, oraz innych niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzkiego chorób.

lekarz chorób zakaźnych

Hepatologia – Poznań

W leczeniu chorób odzwierzęcych i zakaźnych niezwykle istotna jest szybkość podejmowanych działań. Im szybciej specjalista zastosuje kurację, tym większa szansa na bezproblemowy przebieg choroby i całkowite wyleczenie. Większość dolegliwości rozpoznawanych jest już podczas pierwszej wizyty w naszej poznańskiej poradni chorób zakaźnych, jednak w przypadku mniej typowych objawów, niezbędne jest wykonanie badań – najczęściej badania krwi lub wymazu z jamy nosowo-gardłowej.

Leczenie chorób zakaźnych

Nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie wybitnych specjalistów to niezaprzeczalne auty, jakimi dysponuje poradnia chorób zakaźnych w klinice Ars Medic w Poznaniu. Konsultacje hepatologiczne prowadzone są w sposób w pełni profesjonalny, z zachowaniem najwyższych standardów, co pozwala zagwarantować naszym pacjentom odpowiedni komfort, zarówno podczas leczenia, jak i badań diagnostycznych. Swoją ofertę w zakresie chorób zakaźnych i ich leczenia adresujemy do pacjentów zamieszkujących Poznań i okoliczne miejscowości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Umów wizytę online

Lekarz

* Prof. dr hab. med. Jacek Juszczyk godziny przyjęć:   cena:400 zł.
* prof.zw. Iwona Mozer- Lisewska dni przyjęć: środa 15.00 cena wizyty: 400,- Zobacz pełny cennik

Poradnia chorób zakaźnych – Poznań

Prowadzimy specjalistyczną poradnię chorób zakaźnych i pasożytniczych w Poznaniu. W Ars Medic zapewniamy diagnostykę, jak również leczenie różnego rodzaju schorzeń, w tym także tych przenoszonych drogą płciową, takich jak HIV, chlamydia, rzeżączka, HPV, rzęsistek pochwowy. Działamy rzetelnie oraz kompleksowo, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest wczesne rozpoznanie przypadłości. Dzięki temu możemy zminimalizować ryzyko powstania powikłań i szybciej przywrócić Pacjenta do pełnego zdrowia. Przeprowadzamy konsultacje, podczas których służymy fachową wiedzą, a także wdrażamy terapie szyte na miarę każdej osoby. Służymy też poradą w celu uświadamiania, w jaki sposób chronić się przed schorzeniami i zapobiegać ich rozprzestrzenianiu. Zapraszamy do kontaktu lub odwiedzania naszej prywatnej poradni chorób zakaźnych!