Klinika chorób zakaźnych Poznań

Umów wizytę online

Niektóre choroby zakaźne mogą mieć poważne konsekwencje dla naszego organizmu. Warto o tym pamiętać, jednocześnie przestrzegając profilaktyki oraz unikając czynników ryzyka. Podstawową przyczyną chorób zakaźnych u ludzi są bakterie, wirusy, grzyby i inne drobnoustroje, ale także produkty o toksycznym charakterze lub pasożyty. Znajdująca się w naszej klinice poradnia chorób zakaźnych, dzięki wiedzy i doświadczeniu pracujących tu hepatologów, oferuje skuteczne i bezpieczne leczenie wielu groźnych dolegliwości. Nasza klinika specjalizuje się w leczeniu m.in. zapalenia wątroby typu B i C, oraz innych niebezpiecznych dla zdrowia i życia ludzkiego chorób.

lekarz chorób zakaźnych

Hepatologia – Poznań

W leczeniu chorób odzwierzęcych i zakaźnych niezwykle istotna jest szybkość podejmowanych działań. Im szybciej specjalista zastosuje kurację, tym większa szansa na bezproblemowy przebieg choroby i całkowite wyleczenie. Większość dolegliwości rozpoznawanych jest już podczas pierwszej wizyty w naszej poznańskiej poradni chorób zakaźnych, jednak w przypadku mniej typowych objawów, niezbędne jest wykonanie badań – najczęściej badania krwi lub wymazu z jamy nosowo-gardłowej.

Leczenie chorób zakaźnych

Nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie wybitnych specjalistów to niezaprzeczalne auty, jakimi dysponuje poradnia chorób zakaźnych w klinice Ars Medic w Poznaniu. Konsultacje hepatologiczne prowadzone są w sposób w pełni profesjonalny, z zachowaniem najwyższych standardów, co pozwala zagwarantować naszym pacjentom odpowiedni komfort, zarówno podczas leczenia, jak i badań diagnostycznych. Swoją ofertę w zakresie chorób zakaźnych i ich leczenia adresujemy do pacjentów zamieszkujących Poznań i okoliczne miejscowości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Umów wizytę online

Lekarz

* Prof. dr hab. med. Jacek Juszczyk godziny przyjęć:   cena:400 zł.
* prof.zw. Iwona Mozer- Lisewska dni przyjęć: środa 15.00 cena wizyty: 400,- Zobacz pełny cennik