Androlog Poznań – Interdyscyplinarna dziedzina medycyny

Umów wizytę online

Androlog to lekarz zajmujący się budową, diagnozowaniem i leczeniem męskiego układu płciowego, wadami patologicznymi w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym, operacyjnym oraz psychologicznym. Dziedzinami pokrewnymi dla andrologii są urologia i seksuologia.

Męska rzecz

Tak jak kobieta odwiedza regularnie ginekologa, tak mężczyzna powinien odwiedzać systematycznie androloga. Każdy mężczyzna powinien zdecydować się na wizytę u lekarza, ponieważ tylko dzięki specjalistycznym badaniom można wykryć poważne stany zapalnie i nowotwory. Dla wielu mężczyzn jest to sprawa krępująca, ale warto całą sprawę potraktować w sposób poważny i dojrzały. Wczesne zgłoszenie się do lekarza, odpowiednie badanie, właściwa diagnoza oraz skuteczny plan leczenia są gwarancją zdrowia.
Główne choroby andrologiczne to: niepłodność męska, zapalenie prostaty, choroby zewnętrznych narządów płciowych (np. stulejka, stany zapalne żołędzi, prącia i napletka), żylaki powrózka nasiennego oraz choroby jąder.
Nasza placówka w Poznaniu zajmuje się także diagnostyką i leczeniem zaburzeń erekcji i ejakulacji, a także hormonalną terapią zastępczą w przypadku przedwczesnej andropauzy.

Umów wizytę online

Androlog

* Prof. dr hab. Maciej Kurpisz godziny przyjęć:piątek 09.00 cena wizyty:300 zł.