Akupunktura Poznań – ulga prosto z Chin

Umów wizytę online

Akupunktura to technika leczenia wywodząca się ze Wschodu, jest to tradycyjna medycyna chińska. Uważana jest za jedną z najstarszych gałęzi medycyny. Akupunktura polega na nakłuwaniu ciała specjalnymi igłami w odpowiednich punktach. Igły używane podczas zabiegu mają od 15 do 150 mm długości, a podczas jednego seansu wkłuwa się zwykle od 2 do 15 igieł. Są one tak cienkie, że zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Bezpieczna i skuteczna

Jako jedna z niewielu metod leczenia nie ma żadnych skutków ubocznych i daje stosunkowo szybkie efekty. W naszej przychodni w Poznaniu stosujemy akupunkturę ucha, dłoni, stopy, klasyczną oraz nowoczesną Su-Jok.

Nasz specjalista pomoże Państwu między innymi w dolegliwościach neurologicznych (migrena, padaczka, bóle kręgosłupa), internistycznych, kardiologicznych (nadciśnienie), uro-andro- i ginekologicznych (impotencja, zaburzenia hormonalne), zaburzeniach psycho-emocjonalnych (bezsenność, nadpobudliwość, stany lękowe), hormonalnych, systemowych, a także w walce z nałogami czy otyłością, a nawet w odmładzaniu organizmu. Na samym początku lekarz stawia diagnozę (nie mającą bezpośredniego związku z koncepcjami medyny akademickiej) na podstawie wywiadu, badania języka i tętna, a następnie dobiera metodę lub metody leczenia.

Umów wizytę online

Lekarz

* Lek. med. Mikołaj Skilski    https://www.drskilski.com/

godziny przyjęć: wtorek 15.00, środa 15.00 piątek 9.00-11.00

cena: leczenie migreny 200 zł, zabiegi akupunktury 150 zł.