Wielospecjalistyczna prywatna poradnia lekarska w Poznaniu

Umów wizytę online Zatrudniani przez nas lekarze to specjaliści najwyższej klasy, dlatego też wszyscy, którzy się do nas zgłoszą, mogą liczyć na bardzo dobrą opiekę i najlepsze leczenie. Nowocześnie wyposażone laboratoria i zaplecze diagnostyczne, gabinety w pełni przystosowane do przeprowadzania wszelkich zabiegów, a także bardzo dobra współpraca z wieloma szpitalami i klinikami sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić naszym pacjentom kompleksową opiekę w zakresie profilaktyki zdrowotnej, jak i leczenia objawowego. Dzięki temu wystarczy, aby pacjent odpowiednio w porę odwiedził naszą poradnię, a wówczas szpital czy klinika nie będą potrzebne w dalszym jego leczeniu. Nasza poradnia zlokalizowana jest w Poznaniu, ale pomoc w niej otrzyma każdy, kto się do nas zgłosi, niezależnie od miejsca zamieszkania.
 • Klinika psychiatrii Poznań
  W zdrowym ciele zdrowy duch, lecz i odwrotnie: kondycja psychiczna wywiera ogromny wpływ na nasze fizyczne zdrowie. Prowadzona przez nas w Poznaniu poradnia psychiatryczna to miejsce, do którego warto się skierować, jeśli niepokoi nas zdrowie psychiczne nasze lub naszych najbliższych.
 • Psychiatra dziecięcy Poznań
  Często mówi się o beztroskim, wesołym dzieciństwie; niestety nie każdemu dziecku jest ono dane, czasem z powodu choroby, a czasem w wyniku jakichś traumatycznych wydarzeń. Nasi psychiatrzy i psychologowie specjalizują się także w pracy z dziećmi, a psychiatryka dziecięca to jedna z naszych podstawowych specjalizacji.
 • Poradnia neurologiczna Poznań
  Kiedy odczuwamy bóle kręgosłupa, bóle karku lub bóle głowy, najczęściej przychodzi nam na myśl poradnia neurologiczna. Pamiętać jednak warto, że neurolog może nam udzielić pomocy również w innych sytuacjach, spośród których należy wymienić padaczkę, zaburzenia pamięci, wzroku oraz słuchu, a nawet zaburzenia snu i wiele, wiele innych.
 • Poradnia kardiologiczna Poznań
  Choroby układu krążenia zostały już dawno uznane przez autorytety lekarskie za chorobę cywilizacyjną naszych czasów, a zawały serca za jedną z głównych przyczyn wszystkich zgonów na całym świecie. Jeżeli problemy z układem krążenia dotyczą również Ciebie lub bliskiej Ci osoby, odwiedź naszą poradnię, w której przyjmie Cię doświadczony kardiolog.
 • Poradnia kardiologiczna Poznań
  Urologia zajmuje się leczeniem pacjentów obojga płci. Urolog w naszej poradni w Poznaniu pomoże zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie. Należy pamiętać, że urolog nie tylko leczy problemy związane z oddawaniem moczu, ale może u mężczyzn wyleczyć impotencję lub też uchronić ich przed rozwojem nowotworu prostaty.
 • Poradnia ginekologiczna Poznań
  Nierzadko w przypadku poważnych powikłań ginekologicznych jedynym ratunkiem dla kobiety pozostaje klinika lub szpital. Tak nie musi być. Regularne badania ginekologiczne i dobry ginekolog mogą pomóc kobiecie w sprawach związanych z życiem seksualnym, macierzyństwem i menopauzą. To również możliwość wczesnego wykrycia zmian nowotworowych.
 • Chirurg naczyniowy Poznań
  Niedrożność naczyń krwionośnych może wywoływać skrzepy krwi grożące zawałem serca, udarem mózgu, czy też miażdżycę w różnych jej odmianach. Tym, który udrażnia żyły i tętnice jest lekarz naczyniowiec, czyli, inaczej mówiąc, chirurg naczyniowy. Czasami jedynie usunięcie tętniaka lub wstawienie protezy naczyniowej może uratować życie pacjenta.
 • Klinika chorób zakaźnych Poznań
  W wielu przypadkach nawet specjalista chorób zakaźnych nie może po objawach jednoznacznie stwierdzić, z jaką chorobą mamy do czynienia. Dopiero badania laboratoryjne mogą rozstrzygnąć o rodzaju choroby. Szczególnie często dzieci są narażone na wiele chorób zakaźnych występujących tylko w wieku dziecięcym. Dlatego też tak dużą wagę przywiązuje się do szczepień ochronnych.
 • Akupunktura Poznań
  Wielką popularnością cieszą się na całym świecie niekonwencjonalne metody leczenia, a wśród nich akupunktura, czyli nakłuwanie określonych części ciała specjalnymi igłami. Ta starożytna technika lecznicza wywodzi się z Chin; pomagając w leczeniu wielu różnych dolegliwości, w tym neurologicznych, kardiologicznych i innych, nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych.
 • Seksuolog Poznań
  Często w sferze życia intymnego dochodzi do pewnych zaburzeń, mających negatywny wpływ na pożycie seksualne dwojga ludzi. Dobry seksuolog potrafi zdiagnozować przyczyny takich zaburzeń. Ich podłożem mogą być pewne dysfunkcje organiczne, jak i psychogenne. Warto pamiętać, że udane pożycie seksualne znacząco wzmacnia wzajemne relacje w każdym związku partnerskim.
 • Onkolog Poznań prywatnie
  Warto wiedzieć, że nie każdy nowotwór jest złośliwy, a wcześnie wykryty jest uleczalny. Powie nam to każdy lekarz onkolog, do którego warto wybrać się nawet prywatnie natychmiast, gdy tylko podejrzewamy chorobę nowotworową. Nasza poradnia zlokalizowana jest w Poznaniu, a współpracujący z nami onkolog przyjmie każdego, kto zwróci się do niego po pomoc.
 • Androlog Poznań
  Jednym z objawów nieubłaganego procesu starzenia się organizmu mężczyzny są zaburzenia funkcjonowania układu płciowego. Tylko androlog jest w stanie właściwie zdiagnozować i leczyć dolegliwości z tym związane. Nie chodzi tutaj wyłącznie o sprawność seksualną, ale o ochronę przed powikłaniami chorobowymi, szczególnie nowotworowymi.
 • Poradnia laryngologiczna Poznań
  Nowoczesna poradnia laryngologiczna umożliwia nie tylko leczenie chorób dróg oddechowych i uszu, ale też związaną z tym, szeroko pojętą profilaktykę. Nierzadko rozwój wielu chorób laryngologicznych postępuje bardzo powoli, w niezauważalny sposób, a dobry laryngolog potrafi w porę wykryć ich symptomy.
 • Klinika endokrynologii Poznań
  Tarczyca ma istotne znaczenie dla wielu funkcji życiowych, a szczególnie dla prawidłowych procesów metabolicznych, jakie zachodzą w organizmie człowieka. W dolegliwościach związanych z niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy specjalizuje się lekarz endokrynolog, którego diagnoza może nieraz uchronić pacjenta przed bardzo poważnymi chorobami.
 • Ortopeda dziecięcy Poznań
  Działalność naszego zakładu leczniczego to poradnie wielu specjalności, a wśród nich poradnia ortopedyczna. Warto podkreślić, że leczymy w niej nie tylko dorosłych, ale również dzieci. Zatrudniony u nas ortopeda dziecięcy pomoże każdemu dziecku, niezależnie od jego wieku, we wszystkich schorzeniach związanych z narządami ruchu.
 • Dobry dermatolog Poznań
  Schorzenia skóry, lecz także włosów, paznokci oraz wszelkie zaburzenia z tym związane to często poważny problem dla naszego organizmu. Każdy dobry lekarz dermatolog może uchronić człowieka przed poważnymi kłopotami zdrowotnymi.