Poradnia urologiczna – Poznań

Umów wizytę online

Poradnia Ars Medic, zlokalizowana w dogodnym miejscu na terenie miasta Poznań, prowadzi kompleksową diagnostykę oraz leczenie pacjentów ze schorzeniami układu moczowego. Na miejscu wykonujemy pełen zakres badań i zabiegów urologicznych oraz endoskopowych, między innymi kamicy dróg moczowych, gruczołu krokowego oraz cewki moczowej. Dobry urolog przyjmujący w specjalistycznej poradni urologicznej Ars Medic w Poznaniu zajmuje się całościowym funkcjonowaniem, wadami patologicznymi oraz schorzeniami układu moczowo-płciowego. Obejmuje leczenie pacjentów obu płci. W przypadku mężczyzn najczęściej spotykane problemy dotyczą wad członka: zbyt krótkiego wędzidełka, leczenia stulejki, zaburzeń prostaty, niektórych postaci impotencji czy też chęci poddania się obrzezaniu. Konsultacja u naszego dobrego lekarza urologa prowadzi do szybkiego wyeliminowania problemów, które pogarszają komfort funkcjonowania i często przyczyniają się do obniżenia samooceny.

Diagnostyka urologiczna

Wiele osób zupełnie niepotrzebnie unika wizyty w poradni urologicznej z powodu skrępowania. Mimo iż niektórzy borykają się z uciążliwymi problemami z oddawaniem moczu czy odczuwają frustrację z powodu zaburzeń seksualnych – obawiają się zapisania na konsultację do dobrego specjalisty i odkładają ją na bliżej nieokreślony termin. Tymczasem do tego rodzaju specjalisty z objawami związanymi z układem moczowo-płciowym warto zgłosić się jak najwcześniej, gdyż wiele nieleczonych schorzeń może prowadzić do poważnych powikłań zdrowotnych. Tylko dobry lekarz jest w stanie postawić szybką i trafną diagnozę, a co za tym idzie, wdrożyć odpowiedni plan leczenia. Ponadto, mężczyźni po ukończeniu pięćdziesiątego roku życia powinni zgłaszać się do urologa profilaktycznie przynajmniej dwa razy w roku. W naszej specjalistycznej poradni działającej w Poznaniu, zapewniamy komfort podczas diagnozowania. Badanie jest proste i nieinwazyjne, a lekarz urolog poprzez umiejętną rozmowę wyjaśnia znaczenie badań oraz zapewnia pacjentowi bezstresową atmosferę. W ten sposób pacjenci odzyskują spokój, a ich myśli skoncentrowane są jedynie na kwestiach zdrowotnych.

Pomoc dobrego lekarza urologa – im wcześniej, tym lepiej

Wykwalifikowany lekarz, którego zatrudnia poradnia urologiczna Ars Medic w Poznaniu dołoży wszelkich starań, aby na podstawie właściwej diagnozy dobrać odpowiedni i skuteczny plan leczenia. Pozytywne skutki terapii, którą zaleci urolog mogą znacznie poprawić jakość funkcjonowania pacjenta, a nawet przyczynić się do uratowania jego życia. Należy pamiętać, że jednym z najczęstszych nowotworów występujących u mężczyzn jest rak prostaty. Guz ten rozwija się powoli, niekiedy bezobjawowo, dlatego tak ważne jest jego wczesne wykrycie, w fazie, w której można go skutecznie leczyć. Zapisz się na wizytę do naszego urologa

Umów wizytę online

Urologia

(zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, uzależnienie od seksu i pornografii, inne zaburzenia)

*