Poradnia ginekologiczna Poznań

Umów wizytę online

Jesteśmy specjalistyczną poradnią ginekologiczną mieszczącą się w samym sercu Poznania przy ul. Podgórnej. W klinice Ars Medic umówisz się na wizytę do wykwalifikowanego ginekologa z wieloletnim doświadczeniem. Współczesna ginekologia to bardzo rozwinięta gałąź medycyny, zajmująca się m.in. funkcjonowaniem narządów rodnych kobiet. Konsultacja wskazana jest nie tylko, gdy planujesz ciążę, po zajściu w nią czy w trakcie przyjmowania antykoncepcji. Pierwsze badania powinna przejść każda z młodych kobiet po ukończeniu 16 roku życia lub rozpoczynająca współżycie. Następnie, badania tego typu u specjalisty-ginekologa powinny być przeprowadzane co najmniej raz w roku. Stała opieka lekarska i regularnie wykonywana diagnostyka są kluczowe w kwestii utrzymywania zdrowia. To profilaktyka, która pozwala uniknąć schorzeń piersi oraz narządów rodnych. Również w przypadku planowanego macierzyństwa należy poinformować o tym fakcie lekarza, w celu wspólnego omówienia ważnych aspektów zdrowotnych takiej decyzji. Nasza klinika ginekologiczna oferuje kompleksowe usługi medyczne, wśród nich znajdują się, m.in.:

 • szeroko pojęta diagnostyka (w tym USG oraz specjalistyczne badania krwi, np. na obecność wirusa HPV);
 • prowadzenie ciąży;
 • badania prenatalne;
 • leczenie niepłodności;
 • działania profilaktyczne w zakresie nowotworów sutków i raka szyjki macicy.

Sprawdzone poradnia ginekologiczna Ars Medic Poznań

Jako specjalistyczna i profesjonalna poradnia ginekologiczna, Ars Medic Poznań oferuje pełną diagnostykę oraz kompleksowe leczenie w zakresie schorzeń ginekologicznych. Jeśli potrzebujesz wykonać dokładne badania szyjki macicy, jajników, piersi, poziomu hormonów, cytologię hormonalną lub onkologiczną zgłoś się do jednego z naszych lekarzy. Każdy gabinet ginekologiczny w klinice przy ul. Podgórnej wyposażony jest w sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji, dzięki czemu USG wykonujemy bardzo precyzyjnie. Nowoczesny sprzęt i doświadczeni ginekolodzy gwarantują najwyższą jakość badania. Warto badać się wyłącznie w celu kontrolnym. Sygnałem do niezwłocznego zgłoszenia się do lekarza są wszelkie zmiany w wyglądzie, konsystencji, zapachu lub ilości wydzieliny pochwowej. Specjaliści w klinice ginekologicznej mogą działać skuteczniej i proponować krótsze leczenie, gdy problem zostanie wykryty w odpowiednim momencie.
W ramach profilaktycznej wizyty przeprowadzamy szczegółowy wywiad, podczas którego zadajemy pytania dotyczące cykli menstruacyjnych, przebytych porodów i chorób oraz aktualnie występujących dolegliwości. Od naszych lekarzy otrzymasz pełną uwagę i empatię. Twój komfort jest w naszej poradni ginekologiczno-położniczej najważniejszy. Zachęcamy także do skorzystania z poradnictwa dotyczącego stanu zdrowia dróg rodnych.

Szeroki wachlarz usług ginekologicznych

Każdy ginekolog z poradni Ars Medic to specjalista o wysokich kwalifikacjach w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Możesz zgłosić się do nas z każdym nurtującym Cię problemem natury ginekologicznej, w tym m.in.:

 • zaburzenia miesiączkowania,
 • menopauzą,
 • endometriozą,
 • nadżerką,
 • nietrzymaniem moczu,
 • schorzeniami sutka,
 • antykoncepcją,
 • ciążą powikłaną.

Gabinet ginekologiczno położniczy, do którego zapraszamy pacjentki, jest przestrzenią profesjonalną i przyjazną. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Poczujesz się tutaj bezpiecznie. W pracy ginekologa bardzo istotna jest dokładna diagnoza i trafne określenie ewentualnych problemów oraz sposobu leczenia. U nas także wykonasz badania prenatalne, hormonalne, onkologiczne i dużo więcej. Wykryjesz zawczasu wszelkie zaburzenia lub ułatwisz sobie dobór właściwego leczenia. Kompleksowa diagnostyka ginekologiczna to jedna z naszych specjalności. Zapytaj o interesujące Cię badanie, a na pewno je zrealizujemy. Umów się na wizytę do naszej poradni w Poznaniu, gdzie opieka lekarska jest na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że wizyta u ginekologa może być dla wielu pacjentek stresująca, dlatego w placówce przy ul. Podgórnej dbamy o przyjazną atmosferę. Wybierz dogodny dla Ciebie termin i umów wizytę. Szukasz dobrego ginekologa? Według opinii naszych pacjentek w Ars Medic przyjmują najlepsi ginekolodzy w Poznaniu.

Zapraszamy!

Umów wizytę online

Ginekolog Poznań

* Prof. AM dr hab. med. Jacek Koźlik godziny przyjęć: wtorek 15.30 cena:wizyta 300 zł, wizyta+USG, cyt. 300 zł.

Ginekolog: Poznań (prywatnie)

Bardzo często Pacjentki trafiają do naszej prywatnej poradni ginekologicznej w Poznaniu, ponieważ czas oczekiwania na wizyty, badania i zabiegi w publicznych placówkach na NFZ jest bardzo długi. Doskonale rozumiemy, że odległe terminy konsultacji lekarskich to problem. Dlatego też, umawiając się prywatnie do ginekologa w Ars Medic, możesz mieć pewność, że nie będziesz długo czekać. Poradnia mieści się w samym centrum miasta, dzięki czemu bez problemu dotrą tu także Pacjentki spoza Poznania, podróżujące np. pociągiem. Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty online.

Prywatna poradnia ginekologiczna: Poznań

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co oznacza, że niezbędne badania wykonasz na miejscu — bez konieczności umawiania kolejnych wizyt w innych placówkach z okazaniem skierowania. W przypadku przepisywania leków na receptę z refundacją z NFZ, sprawdzimy w systemie eWUŚ, czy Pacjentka ma ubezpieczenie uprawniające do skorzystania z refundacji i na recepcie lekarz zaznaczy procent odpłatności. Jeśli będzie to konieczne, lekarz wystawi również zwolnienie lekarskie z pracy Pacjentki. Korzystając prywatnie z usług lekarskich w naszej poradni ginekologicznej w Poznaniu, możesz liczyć na pełen komfort bez rezygnowania z tego, co gwarantują publiczne placówki. Pamiętaj, by gabinet ginekologa odwiedzać przynajmniej raz w roku, by profilaktycznie dbać o swoje zdrowie.

Opieka ginekologiczna na najwyższym poziomie

Bardzo dobry ginekolog to taki specjalista, który poważnie podchodzi do obaw Pacjentek, nie bagatelizuje objawów, kieruje na szczegółowe badania, a ponadto cechuje się wysoką kulturą osobistą i dba o przyjazną, komfortową atmosferę w gabinecie. Zgodnie z opiniami naszych stałych Pacjentek właśnie tym charakteryzuje się opieka w naszej poradni ginekologicznej, gdzie prywatnie odbędziesz konsultację lekarską, wykonasz cytologię, rozpoczniesz dogodną dla siebie formę antykoncepcji albo zostaniesz otoczona profesjonalną opieką w okresie ciąży. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty u ginekologa w Ars Medic w Poznaniu.