Onkolog Poznań prywatnie

Umów wizytę online

Onkologia to dziedzina wiedzy obejmująca całokształt zagadnień związanych z procesem nowotworowym. Lekarz onkolog zajmuje się przyczynami choroby, nieprawidłowościami, epidemiologią, zapobieganiem, rozpoznawaniem oraz wielospecjalistycznym leczeniem chorych na nowotwory i ich dalszej kontroli. W Ars Medic w Poznaniu oferujemy kompleksową opiekę nad nieuleczalnie chorymi.

sprzęt lekarski

Po pierwsze: diagnozowanie

Podczas pierwszej wizyty onkolog przeprowadza z pacjentem szeroki wywiad mający na celu zebranie informacji o dolegliwościach, a także innych zdiagnozowanych i przebytych chorobach i przypadkach nowotworów w rodzinie. Kolejne etapy mogą obejmować: badanie fizykalne (np. badanie piersi u kobiet, kontrola wielkości obwodowych węzłów chłonnych), badania diagnostyczne (z krwi, moczu) oraz obrazowe (RTG, USG, tomografia komputerowa czy rezonans magnetyczny). Czasami konieczne jest pobranie materiału z guza (biopsja) i poddanie go badaniom histopatologicznym. Na podstawie wyników lekarz podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu.

Nowotwór to nie wyrok

Warto pamiętać, że nie każdy nowotwór jest nowotworem złośliwym, a nie każdy nowotwór złośliwy jest rakiem. Wczesne wykrycie nowotworu daje duże szanse na jego całkowite wyleczenie.

Umów wizytę online

Onkolog

* Dr n. med. Joanna Stanisławiak-Rudowicz godziny przyjęć:piątek 9.00 cena:wizyta+USG piersi 300 zł, wizyta onkologiczna 300zł

Szybko dostępny onkolog: Poznań

Kiedy w organizmie rozwijają się niepokojące objawy mogące świadczyć o początkach nowotworu szybka wizyta u specjalisty, jakim jest onkolog, może uratować życie. Niestety — większość lekarzy świadczących usługi w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia ma bardzo odległe terminy przyjęć. Dlatego nie warto zwlekać — szybka wizyta prywatna jest szansą na błyskawiczną diagnozę i podjęcie natychmiastowego leczenia. Warto pamiętać o tym, że rak to nie wyrok, a szybkie wykrycie zmian daje w wielu przypadkach szansę na 100% wyleczenie i powrót do normalnego życia.

Doświadczony onkolog z szybkimi terminami wizyt prywatnych

Znalezienie dobrego onkologa, który dzięki wieloletniej praktyce możesz lepiej i szybciej zdiagnozować pacjenta daje szansę na szybszy powrót do zdrowia. W poradni Ars Medic przy ul. Podgórnej w Poznaniu przyjmują doświadczeni medycy specjalizujący się w onkologii. Dzięki doskonale rozwiniętemu zapleczu technicznemu jesteśmy w stanie wykonać niezbędne badania diagnostyczne, takie jak USG, tomografia czy rezonans magnetyczny, a także wszystkie badania diagnostyczne z krwi i moczu, by jak najszybciej podjąć decyzję o dalszym postępowaniu.

USG piersi prywatnie: Poznań

Samokontrola piersi to podstawa profilaktyki nowotworowej. Jednak to właśnie USG sutka jest tym badaniem, dzięki któremu można wykryć już najdrobniejsze zmiany. Procedura jest bezinwazyjna i bezbolesna, najlepiej wykonać ją na początku cyklu. Lekarz bada piersi pacjentki specjalną głowicą USG, a uzyskany obraz pozwala zdiagnozować zmiany. Panie zainteresowane wykonaniem takiego badania prywatnie zapraszamy do Ars Medic w Poznaniu. Gwarantujemy szybkie terminy i profesjonalne podejście do Pacjenta.