Seksuolog Poznań – najtrudniejszy pierwszy krok

Umów wizytę online

Decyzja o wizycie u seksuologa jest zazwyczaj trudna i z tego powodu odwlekana. Przyczyny oporów mogą być różne. Najczęściej spowodowane to jest zażenowaniem, wstydem wobec własnej seksualności czy współżycia w ogóle. Wielu pacjentów nie rozmawia na te tematy z własnym partnerem, tym trudniej jest im się otworzyć przed obcą osobą.

Nie tylko seks

Seksuologia zajmuje się szeroko pojętą seksualnością człowieka, jego potrzebami seksualnymi, zaburzeniami lub brakiem takich potrzeb, jakością pożycia zarówno w sferze ciała, jak i ducha. Udane życie intymne to nie tylko spawa cielesności, ale również budowanie prawidłowych relacji partnerskich.
W tej sferze życia człowieka często dochodzi do dysfunkcji czy to na tle organicznym, czy psychogennym albo obu jednocześnie. Ich skutkami są: brak albo utrata potrzeb seksualnych lub wręcz przeciwnie – nadmierny popęd, awersja lub brak przyjemności, brak reakcji genitalnej, zaburzenia orgazmu, przedwczesny albo opóźniony wytrysk, pochwica czy impotencja.

Sukces gwarantowany!

Nasz seksuolog w swoich działaniach opiera się na najnowszych wynikach międzynarodowych badań. Pamiętajmy, że rokowanie w większości zaburzeń jest pomyślne, zatem warto pomyśleć o pełnym życiu seksualnym.

Zapraszamy do Poznania!

Umów wizytę online

Seksuolog

* Dr n. med. Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska godziny przyjęć:piątek 11.00 cena: wizyta 400 zł.

Gdzie w Poznaniu można umówić się na wizytę u seksuologa?

Brak pociągu seksualnego do osoby, z którą pozostaje się w związku, frustracja z powodu nieudanego współżycia, uzależnienie od seksu — to wybrane przykłady problemów, jakimi zajmuje się seksuolog. Poznań jest miastem zapewniającym dostęp do wielu badań (dzięki nim da się sprawdzić, czy różne trudności nie mają podłoża w biologii) i specjalistów (psychiatrów specjalizujących się w seksuologii). Taką kompleksową pomoc można uzyskać między innymi w przychodni Ars Medic.

Seksuolog: Poznań i okolice

Do zadbania o zdrowie seksualne (na które składa się przykładowo doświadczanie satysfakcji z pożycia czy umiejętność nawiązywania relacji partnerskich) oraz wybrania się do seksuologa zachęcamy nie tylko mieszkańców Poznania, ale też osoby pochodzące z jego okolic. Nasza poradnia zlokalizowana jest w samym centrum miasta, dzięki czemu łatwo tu dojechać. Na wizytę można umówić się w wygodnej formie online. Zapraszamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty.