Profesjonalna poradnia neurologiczna w mieście Poznań

Umów wizytę online

Jako sprawdzona poradnia neurologiczna zlokalizowana w mieście Poznań, realizujemy świadczenia w zakresie diagnostyki oraz leczenia chorób i zaburzeń ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Warto zaznaczyć, że neurologia, jako jedna z dziedzin medycyny, jest bardzo zbliżona do psychiatrii. Wiele chorób o podłożu neurologicznym jest nie tylko domeną neurologów, ale również lekarzy psychiatrów. Dziedziny te często są więc postrzegane jako pokrewne. W naszej poradni neurologicznej w Poznaniu przyjmujemy pacjentów z chorobami i zaburzeniami rozwoju obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie diagnostyki oraz leczenia. Najczęstsze choroby leczone przez naszych dobrych lekarzy neurologów to zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych, udar i zawał mózgu, guzy, choroby genetyczne, choroba Alzheimera oraz Parkinsona, stwardnienie rozsiane, padaczka, migrena czy zaburzenia snu.

Bardzo Dobry neurolog z Poznania – konsultacje i zabiegi

Wskazaniami do leczenia w naszej poradni neurologicznej w Poznaniu może być wiele symptomów, których nie należy lekceważyć. Można do nich zaliczyć między innymi takie objawy, jak: zaburzenia czynności ruchowych (ruchy mimowolne, drgawki, drżenia, skurcze mięśni, zaburzenia koordynacji ruchowej), zaburzenia pamięci, zaburzenia widzenia i słuchu (zwłaszcza ubytki słuchu, szumy, podwójne widzenie), a także zaburzenia dotyczące snu. Tylko dobry neurolog jest w stanie przeprowadzić dokładne rozpoznanie choroby, zwłaszcza, że wyżej wymienione symptomy mogą wskazywać na wiele różnych dolegliwości neurologicznych. Właściwa diagnoza zaburzeń jest punktem wyjścia do dalszych działań. W tym celu nasz specjalista przeprowadza wywiad z pacjentem oraz wykonuje bardzo szczegółowe padania podmiotowe. W niektórych przypadkach lekarz neurolog może zlecić badania pomocnicze układu nerwowego. Na podstawie uzyskanych wyników ustala się przyczynę zaburzeń i następuje etap planowania leczenia (często uwzględniającego farmakoterapię, zabiegi chirurgiczne, fizykoterapię czy rehabilitację neurologiczną). Zakres usług realizowanych przez naszą poradnię neurologiczną z miasta Poznań to w szczególności świadczenia specjalistyczne, a także konsultacje i zabiegi. Większość chorób nasz dobry neurolog jest w stanie wykryć na podstawie prostych badań, ale do zdiagnozowania niektórych z nich są potrzebne nieco bardziej skomplikowane metody oraz fachowy sprzęt medyczny, którym także dysponujemy.

Interdyscyplinarna współpraca poradni neurologicznej Ars Medic

Poradnia neurologiczna Ars Medic ma charakter interdyscyplinarny. Wśród naszych specjalistów, poza dobrymi neurologami, są również psychiatra i psycholog, dlatego wszystkim pacjentom jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową i wielowymiarową opiekę medyczną.

Zapisz się na wizytę do naszego neurologa

Umów wizytę online

Neurologia

(bóle głowy, zawroty głowy, zaspoły bólowe kręgosłupa, choroba Parkinsona, polineuropatia, padaczka, etc.)

* Prof. dr hab. med. Jacek Losy godziny przyjęć: wtorek 15.30 cena:350 zł.

Szukasz specjalisty od nerwobóli? W Ars Medic przyjmuje bardzo dobry neurolog

Poznań to miasto wielu lekarzy-specjalistów. Poradnia Ars Medic jest jedną z najlepszych interdyscyplinarnych placówek, w której znajdziesz także bardzo dobrego neurologa. Doświadczenie, pasja i ciągłe doskonalenie umiejętności sprawiają, że dostępni u nas medycy mają szeroki zakres wiedzy niezbędnej dla ratowania zdrowia i życia pacjentów. Przyjmujący u nas neurolodzy diagnozują problemy ośrodkowego układu nerwowego i na podstawie wyników badań podejmują decyzję o dalszym leczeniu. Dzięki współpracy z lekarzami z innych dziedzin jesteśmy w stanie kompleksowo, a przede wszystkim skutecznie pomagać naszym Pacjentom zmagającym się np. z nerwobólami czy innymi dolegliwościami.

Zarezerwuj wizytę u neurologa w Poradni Ars Medic w Poznaniu

Wszystkie osoby zainteresowane szybkim terminem wizyty u neurologa zapraszamy do umawiania konsultacji w Poznaniu w Poradni Ars Medic przy ul. Podgórnej. Oprócz neurologa znajdziesz u nas także specjalistów z innych dziedzin. Doskonale rozbudowane zaplecze techniczne pozwala nam na przeprowadzenie niezbędnych badań na miejscu. Pacjenci mogą skorzystać nie tylko z diagnostyki laboratoryjnej, ale też dokladniejszych procedur, takich jak tomograf, USG czy RTG. Zachęcamy do skonsultowania się z bardzo dobrymi specjalistami