Chirurg naczyniowy Poznań

Właściwa drożność naczyń krwionośnych to jedna z podstaw prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Specjalistą, odpowiadającym za utrzymanie drożności żył i tętnic jest chirurg naczyniowy. W Ars Medic w Poznaniu wykonujemy kompleksowe leczenie naczyń krwionośnych i limfatycznych, prócz operacyjnego leczenia serca.

Chirurg naczyniowy – czym się zajmuje i co leczy?

Dobry lekarz naczyniowiec zajmuje się wieloma schorzeniami, tj. tętniak aorty, zator tętnicy płucnej, miażdżyca tętnic szyjnych, niedokrwienie mózgu, guz układu naczyniowego, żylaki kończyn dolnych. Przyczyną niewłaściwej drożności tętnic jest jest zwężenie ich światła. Skutkiem takiej sytuacji jest nieprawidłowe ukrwienie naszego organizmu, a konsekwencjami mogą być m.in. zawały serca, udary mózgu oraz inne poważne choroby, u źródeł których leżą zakrzepy. Chirurgia żylna jest więc niezwykle istotną dziedziną medycyny, a lekarze zajmujący się tą specjalizacją przeprowadzają w naszej poradni wiele zabiegów, które mogą uratować i ratują ludzkie życie.

Chirurgia naczyniowa – zajmuje się leczeniem naczyń, np. żylaków

Podstawowym celem zabiegów i leczenia operacyjnego w chirurgii naczyniowej jest udrożnienie naczyń krwionośnych i limfatycznych (embolektomia). Poszerzenie światła żył, usunięcie patologicznych zmian, takich jak tętniaki itp., poszerzanie czy wstawianie protez – lista zabiegów i metod leczenia niedrożności naczyń jest niezwykle szeroka, zaś nasi pacjenci mogą mieć całkowitą pewność, że w naszej poradni przeprowadzi je doświadczony lekarz naczyniowiec, cieszący isę wielkim autorytetem w tej dziedzinie. UMÓW WIZYTĘ

Dobry lekarz naczyniowiec Poznań

Dążąc do zapewnienia najwyższych standardów usług medycznych, oferujemy nie tylko zabiegi wykonywane przez doświadczonych specjalistów z zakresu chirurgii naczyniowej. Wykonujemy także precyzyjne i nieinwazyjne badania drożności żył i tętnic, takie jak USG Dopplera. Dzięki niemu, nawet drobie zmiany w drożności mogą zostać bezbłędnie rozpoznane i skutecznie wyleczone.

Chirurgia

* Dr n. med. Krzysztof Wachal godziny przyjęć:wtorek 9.00, środa 18.00, piątek 9.00 cena:200 zł, wizyta+doppler 250 zł.
Zobacz pełny cennik Kontakt: konsultacja@arsmedic.pl