Endokrynolog Poznań

Umów wizytę online

Poradnia Ars Medic zajmuje się świadczeniem prywatnych usług lekarskich z wielu dziedzin medycyny. Fachowy sprzęt oraz nowoczesne rozwiązania i metody leczenia są naszą mocną stroną. Jeżeli szukasz dobrego lekarza endokrynologa w Poznaniu, znajdziesz go w naszej poradni. Cierpisz na zaburzenia hormonalne, a dotychczasowe leczenie nie przyniosło rezultatu? Nasza przychodnia endokrynologiczna pomoże Ci rozwiązać dokuczliwe problemy zdrowotne. Lekarz endokrynolog może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Umów się już dzisiaj na prywatną wizytę.

Najczęstsze choroby leczone przez endokrynologa

W ofercie Ars Medic, prowadzącej profesjonalną poradnię endokrynologiczną, znajdują się najważniejsze specjalistyczne badania, w tym USG tarczycy. Lekarz pomoże Ci zdiagnozować oraz wyleczyć m.in. zaburzenia działania gruczołu tarczycy. Nasz dobry endokrynolog ma wieloletnie doświadczenie w walce z torbielami tarczycy, nieprawidłowościami hormonalnymi, a także niedoczynnością i nadczynnością tegoż gruczołu. Jego sprawne funkcjonowanie jest bardzo ważne dla zachowania równowagi organizmu, prawidłowego metabolizmu oraz niezbędne do życia, dlatego konsultacja endokrynologiczna u odpowiedniego lekarza endokrynologa okazuje się tak ważna.

Twoje dziecko boryka się z problemami zaburzeń hormonalnych? Nasz endokrynolog dziecięcy zleci wykonanie szczegółowych badań i na podstawie wyników dobierze najskuteczniejszą formę leczenia. Szukasz dobrego endokrynologa w Poznaniu lub okolicach? Umów się do naszej kliniki endokrynologii i przekonaj się o najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.

Pełnoprofilowa poradnia endokrynologiczna dla dzieci i dorosłych

Jako doświadczona i pełnoprofilowa poradnia endokrynologiczna zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu na terenie miasta Poznań, prowadzimy kompleksową diagnostykę oraz leczenie chorób układu podwzgórzowo-przysadkowego, tarczycy, gonad, przytarczyc, zaburzeń wydzielania hormonów, a także kory i rdzenia nadnerczy. W naszej poradni endokrynologicznej istnieje możliwość wykonania profesjonalnego badania ultrasonograficznego tarczycy, a także tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. W razie potrzeby, nasi wykwalifikowani endokrynolodzy w Poznaniu są w stanie zlecić również przeprowadzenie biopsji cienkoigłowej. Wykonując prywatnie najistotniejsze badania endokrynologiczne w naszej przychodni, masz pewność, że nie przeoczymy żadnego szczegółu i zrobimy wszystko, aby przywrócić równowagę hormonalną za pomocą najskuteczniejszego sposobu leczenia. Endokrynolog dziecięcy pracujący w naszej klinice ma wieloletnie doświadczenie i doskonałe podejście do najmłodszych pacjentów.

Czym zajmuje się endokrynolog dziecięcy?

Poza leczeniem najczęstszych chorób tarczycy i układu podwzgórzowo-przysadkowego, poradnia endokrynologiczna Ars Medic z Poznania zajmuje się wieloletnią obserwacją specjalistyczną pacjentów z przewlekłymi, dość rzadko występującymi schorzeniami endokrynologicznymi. Nasz dobry lekarz endokrynolog realizuje ponadto leczenie hormonalne u pacjentów w każdym wieku, w tym również u dzieci i młodzieży po zabiegach neurochirurgicznych oraz onkologicznych. W prywatnej przychodni endokrynologicznej Ars Medic z powodzeniem leczy się nawet zaawansowane i rzadkie choroby neurohormonalne. Lekarz prywatnej poradni podchodzi do pacjenta w sposób holistyczny, analizując również przebieg chorób współwystępujących i ich wpływ na zaburzenie wydzielania gruczołów dokrewnych.

Dobry endokrynolog Poznań – kompleksowa pomoc w Twoim mieście

Przysadka mózgowa i tarczyca to ważne narządy. Jeśli nie działają prawidłowo, funkcjonowanie całego organizmu ulega poważnemu zaburzeniu, co jest bardzo niebezpieczne i może nieść za sobą poważne skutki zdrowotne. Istotne jest, aby w razie zauważenia jakichś zmian w funkcjonowaniu organizmu, nie wykluczać możliwości dolegliwości endokrynologicznych i podjąć decyzję o wizycie w profesjonalnej poradni. Niestety bardzo często przyczyna problemów zdrowotnych na wiele lat pozostaje nieodkryta, co tylko pogłębia problemy zdrowotne i przyczynia się do ogólnego pogorszenia stanu funkcjonowania organizmu. Lekarz pierwszego kontaktu nie jest bowiem specjalistą w rozpoznawaniu schorzeń o podłożu hormonalnym. W takich przypadkach konieczna jest wizyta u medyka, który ma doświadczenie w rozpoznawaniu problemów układu wewnątrzwydzielniczego. Dotyczy to również hormonalnych problemów dziecięcych.

Jakie choroby leczy endokrynolog?

Dobry lekarz endokrynolog pomoże zdiagnozować problem i powziąć odpowiednie działania w przypadku między innymi chorób tarczycy (torbiele, wole, nadczynność, niedoczynność, choroba Hashimoto), nadnerczy (guzki, nadczynność, niedoczynność, nadciśnienie hormonalne), przysadki mózgowej (guzki, nadczynność, niedoczynność, hyperprolaktynemia). Mieszkasz na terenie Poznania lub okolic? Zapoznaj się z ofertą prywatnej poradni endokrynologicznej Ars Medic. Dokładny opis usług, cennik oraz wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie internetowej kliniki. Masz pytania lub wątpliwości? Zapraszamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub bezpośrednio w przychodni. Doświadczony endokrynolog dziecięcy, osób dorosłych i seniorów z powodzeniem wyleczył już setki pacjentów.

Zapisz się na wizytę do naszego endokrynologa:

Umów wizytę online

Endokrynologia

(konsultacja endokrynologiczna, choroby tarczycy, usg, itp.)

* dr n. med. Magdalena Wojewoda

godziny przyjęć:

cena:250 zł, wizyta + usg – 300 zł.

Endokrynolog: Poznań – prywatnie

Regularne wizyty u endokrynologa i profilaktyka endokrynologiczna są niezwykle ważne, ponieważ pozwalają na wykrycie na wczesnym etapie chorób, takich jak niedoczynność tarczycy, nadczynność czy hashimoto, które mogą rozwijać się przez wiele lat, nie dając wyraźnych objawów. Na prywatną wizytę u endokrynologa, bez czekania w długich kolejkach, powinni szczególnie zgłosić się osoby z nadwagą lub otyłością, cukrzycą w rodzinie lub problemami z tarczycą. Konsultacja z doświadczonym lekarzem oraz badania przesiewowe pomagają szybko zdiagnozować dolegliwości, ułatwiają skuteczne leczenie, pozwalają zapobiegać poważnym powikłaniom, a tym samym poprawiają jakość życia.

Jak zadbać o zdrową tarczycę?

Tarczyca odgrywa niezwykle ważną rolę w regulacji wielu procesów metabolicznych w organizmie. Aby zadbać o jej odpowiednie funkcjonowanie, istotna jest zdrowa, zbilansowana i zróżnicowana dieta bogata w warzywa, owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, zdrowe źródła białka i zdrowe tłuszcze. Zaleca się również regularną aktywność fizyczną, unikanie stresu i substancji toksycznych, a także wykonywanie badań, które pozwalają na monitorowanie zdrowia tarczycy i wczesne wykrywanie ewentualnych problemów.

Zaburzenia hormonalne mogą prowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Dlatego też zachęcamy wszystkich do regularnych kontroli swojego układu hormonalnego i świadomego dbania o zdrowie. Zapraszamy na prywatną wizytę u endokrynologa w naszej poradni i klinice endokrynologii w Poznaniu.